Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy orvos mindig igazat mond?

Egy orvos mindig igazat mond?

Figyelt kérdés

Most voltam nődokinál..

Pánikolok az orvosoktól betegségektöl.

Alhasi fájással mentem orvoshoz,megtörtént a vizsgálat,készített hüvely ultrahangot is.

Illetve vett kenetet aminek 4 hét múlva lesz eredménye.

A doki szerint normálisnak,egészségesnek látszik minden..

De én még mindig pánikolok,mi van ha,látott valamit csak nem mondja meg..

Ilyen lehetséges?

Nagyon félek,azóta is egy csomóban a gyomrom,hogy megfogok halni..

Egy orvos eltitkolhatja ha lát valami rendellenességet,vagy ha azt mondja minden rendben akkor higgyem el neki?

Félek..


2018. okt. 17. 19:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató hozzászólásolat..

Próbálok nem erre gondolni,illetve inkább arra hogy minden rendben van és csak én képzelek be dolgokat..

Valójában ilyenkor mindig rákeresek a neten,ahol szerintem mindenki tudja miket lehet olvasni külömböző túnetekröl..

Erröl kellene leszokni azt hiszem..

2018. okt. 17. 20:38
 12/15 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igazat kell mondania és különben is mi érdeke lenne abban, hogy ne ezt tegye? Na meg pont veled?

Majd megjön a kenet és ami abban lesz azt értékeli, de egyrészt előre ne aggódj, másrészt előre azt ő sem tudhatja mi lesz az eredmény, szóval jól fogalmazott, hogy normálisnak látszik minden, vélhetően az is lesz.

2018. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Metionin ***** válasza:
Olyan nincs hogy lát valamit csak nem mondja meg. Kinek állna érdekében hazudni vagy titkolózni? Ha azt mondta hogy most nem lát semmit, akkor nem lát. Ezért kell megvárni az eredményt. A netről meg ne diagnosztizáld magad, mert az mindenre azt adja ki hogy meghalsz :D tesóm csinálja ezt, már néhány fajta rákot és egyszer "vándorvesét" is diagnosztizált magán a gugli segítségével. Nem érdemes ilyesmin aggódni, várd meg szépen a kenetet.
2018. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A netet ne nézegesd, mert jó kis pánikbetegséget generálhatsz magadnak.
2018. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy a google a legrosszabb orvos!! Ha a fejed fáj,daganatos vagy,Ha a lábad akkor vérkeringésed rossz. Igen erről kellene leszokjal!:)

Ha ilyen paras vagy menj minden évben vervetelre,ha komoly tüneted van orvoshoz . Hagyd ezeket ...

2018. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!