Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az orvos tényleg igazat...

Az orvos tényleg igazat mondott vagy csak rám akart ijeszteni?

Figyelt kérdés
Az iskola orvosa azt mondta, hogy a sportolás és egyéb mozgás mellet meg kéne innom napi 3,5L vizet különben akkor nem fogok fogyni csak hízni. Én ebben nem látok logikát! 10-13Kg-ot kell fogynom
2012. okt. 11. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat hany eves vagy?Szerintem egy 13-14 evesnek lehet kicsit sok a 3,5 l viz.
2012. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem azért mondta mert mikor elkezdesz fogyni elöszőr csak a víz megy ki a szervezetedből
2012. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, kb. 3 liter kéne mindenkinek naponta. Ha többet iszol (vizet, nem cukrozott szarokat) az tényleg segíti a diétát, de ha kevesebbet iszol, nem fogsz hízni.
2012. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. 83kg és 166cm magas. Lehet hihetetlenül hangzik, de aktívan sportolok és kondizok rendszeresen. Súlyomhoz képest úgy gondolom, hogy nagyon jól bírom fizikailag, a futást is. És valamiért nagy hasam sincs.
2012. okt. 11. 21:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagyis ha csak görnyedten űlök akkor nagy a hasam :S
2012. okt. 11. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért híznál nélküle... Mondjuk nem vagyok orvos, de nem találom ennek a logikáját. Inni fontos, de nem emiatt... Szerintem.
2012. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

20 kilónként alap az 1 liter víz,életkortól függetlenül.

valszeg arra értette,hogy dehidratáltan nem működik rendesen a test.

2012. okt. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt egy 14 éves serdülő srác is mondhatta volna..

Ha az orvos"tudomány" ilyen nagy megállapításokon alapszik, akkor értem már hol a baj..


Nem, igazából a víz igényed egyedi, és a túl sok sem jó. Meg a túl kevés sem, legjobban te érzed..


A fogyás nem a sporton múlik (rengeteg sportoló zsíros) és nem is az iváson 1. sorban, hanem a tested hormonháztartásán. Ha sok szénhidrátot, gabona glutént, tejterméket eszel? Azok a hormonok kerülnek túlsúlyba amik a zsírt raktározzák. Normális esetben zöldségeket, gyümölcsöket, húst eszel? Normális lesz a hormonrendszered is. Sporttól függetlenül.

2012. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendszeresen eszek húst, főtt zöldséget, nyers zöldséget és van olyan időszak amikor napi szinten iszom tejet.
2012. okt. 12. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem hízol, de beáll.

Ezen a héten alig ittam, nem is ment le kiló.

2012. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!