Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tabi abbahagyása után késhet...

Tabi abbahagyása után késhet a mensim?

Figyelt kérdés
Kb. 1.5 hónapja abbahagytam a fogamzásgátló tablettát, azóta egyszer megjött rendesen (már nem a megvonásos) de most már elég sokat késik. A tabletta előtt sem volt igazán rendszeres a ciklusom. A tabi után óvszerrel védekeztünk mindig aminek nem lett baja sosem. Szerintetek így lehetek terhes vagy csak simán a tabletta utóhatása mindez?

2018. okt. 19. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami nem stimmel. Gyógyszert a levél végén szokás abbahagyni, tehát volt egy megvonásos vérzésed másfél hónapja. Egyszer megjött, azt írod az optimális esetben 2 hete kellett legyen. Akkor most mi késik...?

Ha levél közben hagytad abba, ne csodálkozz, jól megkavartad a szervezeted és jó esetben is hónapokig tart rendbejönni. De egyébként is benne van a pakliban, főleg, ha előtte sem volt nagyon szabályos ciklusod.

És persze ha nem védekeztetek, lehetsz terhes is, mrrt perpillanat közelítőleg sem tudod kiszámítani, mikor ovulálsz.

2018. okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, levél közepén hagytam abba, mert nem éreztem magam valami jól és a tabinak tudtam be. Utána rá pár napra megjött a megvonásos vérzés (júli 26), majd az augusztus kimaradt és szeptemberben (szept. 8) már nem a megvinásos jött meg ugye hanem a rendes. Viszont azóta semmi.


Védekezés nélkül pedig nem volt aktus.

2018. okt. 19. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!