Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő viszketés odalent. Mit...

Égő viszketés odalent. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Úgy ébredtem, hogy elég csúnyán elkezdtett odalent viszketni. A párommal nem rég vagyunk együtt, de csak óvszerrel csináltuk még. Nem tudom úgy is elkphattam -e valamit. Illetve előző nap plázázni voltam, siettem a mosdóban és nem raktam wc papírt az ülőkére.

Szóval csúnyán elkaptam valamit valahogyan. Csak magándokihoz vagyok hajlandó menni, de kb 2 hét múlva van nála időpont. Addig viszont jó lenne valami, ami enyhíti a viszketést.

Nem vagyok otton ebben a témában, legutóbb 3-4 éve volt hasonló bajom.

Az lenne a kérdésem mit kérjek gyógyszertárban?


Kioktató választ légyszi ne.

Előre köszi.



2018. okt. 19. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Canesten krém nekem segített a viszketésen. Amíg nem jutottam el a dokihoz, azzal kentem, és kibírhatóvá tette.
2018. okt. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Ez erösen gombás fertözésnek tünik.

Amit csak úgy kapsz ellene (Canesten), az sajnos nem ér sokat, csak elfedi a tüneteket, de a fertözés közben egyre terjed a szervezetedben, utána sokkal nehezebb lesz kikezelni.

A legokosabb lenne felhívni az orvosodat és vele megbeszélni, mit tegyél, valószínüleg kapsz soron kívül idöpontot (ha nem, keress másik orvost!), mert ezzel nem célszerü heteket várni.

Emellett a párodat is feltétlen kezelni kell, akkor is, ha gumit használtok.

2018. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gynoxint vagy Canesten-t, de kúpot is, ne csak krémet.
2018. okt. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!