Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 napja késik a menstruációm,...

10 napja késik a menstruációm, pedig már egy jó ideje elég rendszeresen megjött. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

kezdek kicsit aggódni, mert ahogy látom eléggé felpuffadtam és úgy érzem a combjaimra is híztam, pedig semmit nem csinálok másképp mint eddig. Terhes nem lehetek, szűz vagyok. Történt valakivel hasonló, nem kéne aggódnom? Nőgyógyászhoz egyelőre nem is mernék elmenni, pedig valószínűleg azt kéne.

17/l



2018. okt. 20. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi, csak késik, néha előfordul. A puffadás lehet pms tünete. Az meg, hogy combra híztál egy dolog, nincs mindenkinek varázsanyagcseréje.
2018. okt. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 hónap késés után érdemes csak dokihoz menni. Bármitől késhet, nem vagyunk gépek.
2018. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Csak a Szentlélek lehet! Biztos téged is teherbe ejtett, mint kétezer évvel ezelőtt azt a prostit, a Máriát.
2018. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, kb. minden nő, akivel beszéltem ilyenről, mesélte, hogy volt pár ilyen az eddigi élete során. Lehet tök természetes dolog, garantálom, hogy előfordul embereknél, de jelezhet problémát is. Nehéz megítélni kívülről.
2018. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!