Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek a fogamzasgatlo...

Terhes lehetek a fogamzasgatlo mellett ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Mult honapba 10. korul barnas enyhes verzesem volt ugy 5 napig(hamarabb mint ahogy rendesen megkellett volna jojjon)

26-an elkezdtem fogamzasgatlot szedni..mert vartam jojjon meg,gondoltam az a par nap barnazas nem volt rendes menstruacio es mivel vartam es nem jott meg es teszteltem es negativ lett,elkezdtem fogamzasgatlot szedni.

Kedden befejeztem es meg nem jott meg es teszteltem es negativ lett.

Mit tegyek?(hormonrendellenessegem van egyebkent,elozo honapokba is mind kesett)


2018. okt. 21. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd tovább rendesen, és az első levél alatt használjatok gumit. Az a biztos ilyen esetben.
2018. okt. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mar beszedtem az elso levelt ..most tartok a 7 nap szunet alatt es semmi
2018. okt. 21. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak a 7. napon kezdődik majd a megvonásos vérzés. Nyugi. De egy vérzés akár ki is maradhat.
2018. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kivizsgáltattad magad?A hormonprobléma miatt?
2018. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjott ma reggel
2018. okt. 22. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!