Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrákom lehet 20 evesen?

Mellrákom lehet 20 evesen?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok a bal mellemben van egy csomo ami nagyon faj korulotte piros a mellbimbomnal pedig a bor mintha vastagabb lenne..

Elmentem orvoshoz aki sebeszetre kuldott onan ultrahangra ahol megneztek es vettek belole mintat ami majd csak kb 2 het mulva jon meg addig is azt mondtak hogy mellgyulladas es antibiotikumot szedek ra

Olvastam a gyulladasos mellrakrol is lehet ez?

Volt mar valakinek hasonlo?

Azt is lattam hogy mellgyulladas szoptato noknek szokott lenni



2018. okt. 21. 08:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. De ne stresszeld magad feleslegesen, majd 2 het múlva megtudod az eredményt.
2018. okt. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon felek nemtudok nem felni..

Volt mar esetleg valakinek ugy mellgyulladasa hogy nem szoptatott?

2018. okt. 21. 09:47
 3/26 A kérdező kommentje:
Mar teljesen depresszios vagyok egesznap sirok
2018. okt. 21. 14:06
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
Figyu, már egy előző ilyen kérdésed is volt és ott is írtuk, hogy nem lesz gond valószínűleg, de az eredményig 100%-ig az orvosok sem mondhatják. Ha ennyire aggódsz, akkor hogy vállaltál gyereket? Egy anyának az a feladata, hogy minden probléma ellenére tartsa magát és ne keseredj el. Képzeld, ha a gyerekkel lesz valami ártalmatlan dolog, akkor meg meghalsz maajd kínodban?
2018. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Igen sajnos en ilyen vagyok ...

A kislanyommal epp ezen a heten jottunk haza a korhazbol es alig hazaertunk eszrevettem a csomot.. nagyon sokat stresszeltem de eros voltam ha a kislanyomrol van szo barmit megteszek de az hogy lehet rakos vagyok es lehet meghalok es a kislanyomat ittkell hagynom ez jar a fejemben egesz nap

2018. okt. 21. 15:41
 6/26 anonim ***** válasza:
53%

De ezt ki mondta neked? Miért csak rákban gondolkodsz? A rák az sokkal alattomosabb.

Addig beszéled a dolgot, amíg bevonzod magadnak. Vagy addig kérdezgeted, amíg végül azt mondjuk rák? Ha az, ha nem, úgysem tudsz már mit tenni.

2018. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Senki sem mondta csak akarmit olvasok mar elolvastam mindent mindenhol a rak.. es az a legrosszabb hogy semmitsem tudok csinalni
2018. okt. 21. 16:05
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
20 evésen már kislányod van? Miért nem tanulsz még?
2018. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező! Te cigány vagy?
2018. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Igen kepzeljetek 21 eves leszek es van egy kislanyom

Es nem nem azert mert tini koromban osszefekudtem mindenkivel es hopp becsuszott egy gyerek amit mar nem lehetett elvetetni

Mindig is fiatalon akartam gyerekeket az volt az almom hogy fiatal anya legyek es igy is lett mivel megvan az anyagi hatter is es nem csak anyagi hatter hanem a szeretet es minden mas ami kell nagyszulei is akik egyutt elnek es nagyon szeretik van apukaja akinek rendes munkaja van eltudjuk tartani a kislanyunkat megvan mindene tenyleg mindene !! Tehat ez mar had legyen az en dontesem, hogy en mikor szeretnek gyerekeket es sok gyereket szeretnek meg legalbbis ez volt a tervem.

Egyebkent meg mi az hogy cigany vagyok e? Mert ha azt mondanam azvagyok elkezdodne itt a ciganyozas? Ha meg azt hogy nem vagyok az akkor meg hogy felelotlen szuleim vannak es en pedig egy kis k****..tokmindegy mert egyik sem igaz tehat igazabol szerintem ne erdekeljen azsem hogy en mi vagyok

Nemertem ez kulonben is hogy jott ide hihetetlen

2018. okt. 21. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!