Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik az a betét amelyik nem...

Melyik az a betét amelyik nem dagad meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy mikor felszíja a vért nem lesz nagyon vastag. Én a Bellánál tapasztaltam ezt.Jó lenne olyat venni ami nem lesz ilyen vastag. :/

2018. okt. 24. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Ha normálisan használod, és nem egész nap tartod bent, akkor nem lesz vastag. Minimum 1,5-2 óránként cserélni kell.
2018. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egész nap egy betétben ülök, mert kevés a vérzésem + nem fogom teleszemetelni a Földet. Soha egy sem dagadt meg, pedig sok márkát használtam már.
2018. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Libres én azt használom és nem lesz vastagabb valamint a natúrella is jó .

Többször kell cserélni!

2018. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha időben kicseréled, akkor egyik sem lesz nagyon vastag. Mondjuk szerintem nem időhöz kell a cserét kötni, hanem érzéshez. Ha azt érzem, kezd kellemetlen érzés lenni, akkor kicserélem, akkor is, ha csak pár csepp van rajta. Nekem is gyenge vérzésem van, de ennek ellenére sűrűn cserélem, mert így lesz jó a közérzetem. Sokszor még félig sincs mikor kicserélem, viszont így sosem szokott kellemetlen érzés lenni a betéthasználat. Amúvy valamennyire minden betét dagad a nedvesség hatására, de talán amelyik legkevésbé (azok közül amiket próbáltam) az Allways. A Libresse-n egy picit már jobban érződik, ha sok van benne, de szerintem annyira nem zavaró. Én Bellából a for teens-t használom (mindhárom fajtát szoktam) de csak a gyengébb napokon, amikor már csak maszatolgatás van, esetleg egy-egy csepp még távozik. De legközelebb makd kipróbálok egyet, mikor jobban megvan, mert érdekel, h durvább szituban mit produkál, illetve mennyire zavaró...
2018. dec. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!