Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Biointimo kehellyel kapcsolatb...

Biointimo kehellyel kapcsolatban több helyen is olvasom, hogy nem orvosi szilikonból készül. (A termékleírás ellenére) Hogyan tudnék erről meggyőződni?

Figyelt kérdés

Youtube-on egy olyan tesztet láttam, hogy a kihúzó szárat megnyújtva, ha fehéredik az anyag, akkor az gyanús lehet. Szerencsére ezen a teszten átment a kehely!

De ha van más módszer is, akkor meggyőzőnék róla több körben is. (Kicsit megijedtem, hogy mi van, ha nem biztonságos)



2018. okt. 24. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén: nem rohadtul mindegy? Ne agyalj feleslegesen rajta.
2018. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Konkréten a szilikont nem is tudják más agyaggal összekeverni, mert más az olvasztási hőfoka. Nyugodj meg, teljesen biztonságos.
2018. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Őszintén: Azért fontos lenne tudni, hogy van-e alapja a híreknek.

Bemegyek a DM-be és csak ezt lehet kapni. Azért megnyugtató lenne, ha nem lenne azonos a 200Ft-os gagyi, ki tudja milyen anyagból lévő kínaival. Mert, hogy ezt híresztelik róla. Nem tudom, hogy mi van a háttérben. Lehet üzletrontás is akár...


Köszi mindenkinek! Ha még jön meglátás,tapasztalat erről a kehelyről, szívesen fogadom.

2018. okt. 25. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Miért akarod mindenáron azt venni? Ha nem vagy benne biztos, inkább nézz más márkát, aminél nem kétséges az anyaga.

Nem tudom, hogy egyről beszélünk-e, mikor én egy olyan másfél hónapja álltam intimkehely-vásárlás előtt, akkor mindenki azt írta, hogy ami a DM-ben van, az nem orvosi szilikon.


#1-es válaszoló:

Már hogy lenne mindegy??

2018. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom azt venni, hanem meg van már évek óta. Most hallottam, hogy kétséges lehet az eredete
2018. okt. 25. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!