Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt Valaki, aki orvosira...

Van itt Valaki, aki orvosira készül, de már régebben érettségizett?

Figyelt kérdés

2017. jan. 12. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én idén fogok leérettségizni rendesen, és egy évvel utána tervezek biosz és kémia érettségit írni és felvételizni orvosira. Sajnos még most bele kell húznom a kötelező érettségi tárgyak tanulásába, és a választott tantárgyam sem biosz/kémia/fizika. Ezért nem tudom, hogy most feküdjek rá nagyon a biosz-kémiára és hanyagoljam a többit, vagy próbáljam megírni a többi érettségit jóra, ami talán a felvételi tárgyak rovására menne. A kémiát már elkezdtem tanulni a villányis könyv alapján, bioszból meg órákra tanulok, de minden újra kell majd vennem, mert nem nagyon emlékszem semmire (kémiából meg főleg :D)

Szóval igen, van itt valaki, aki úgy akar orvosira menni, hogy előtte már letette az érettségit, még ha a megfogalmazásod nem is pontosan érvényes rám még most :)

2017. jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én májusban érettségiztem, de elrontottam az emelteket, októberben írtam egy emelt bioszt, és most az emelt kémiára készülök. Nem volt olyan nagyon messze az az érettségizés, de végül is passzol rám. :D
2017. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly érettségiztem. Miért?
2017. jan. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2015-ben érettségiztem. 2017 októberében biosz emelt érettségit teszek-2018 májusában emelt kémiát. Nem sietek :).
2017. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!