Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek hány napig tart a...

Kinek hány napig tart a menstruáció? Mennyire visel meg?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
7 napig. A görcsök nem viselnek meg, még soha sem használtam rá fájdalomcsillapítót. Viszont ennek ellenére az első 3-4 nap erős. Az átázástól való félelem miatti WC-re mászkálás macera. Az a része kicsit zavar.
2018. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
4 nap. Nem visel meg különösebben, görcsölni nem szoktam szerencsére, nem is erős. Nem befolyásol semmiben.
2018. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
4-5nap nem szokott fájni a hasam csak a melleim érzékenyek picit!
2018. okt. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 4-5 nap. Előtte sokszor fájnak a mellem, ritkán a hátam, az első két napban meg nagyon tud a hasam is.. :(Előtte még sokszor vagyok sírós hangulatban, vagy éppenséggel a semmin kapom fel a vizet.
2018. okt. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De jó nektek! (Első vagyok) Mármint, hogy ilyen rövid. Mondjuk én a gyenge, csak pecsételős napokat is számoltam a végén. Ti is?
2018. okt. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-6 nap

A hasam szerencsére nem fáj, néha lefekvéskor picit feszül, de olyankor odarakom a párom kezét ami mindig jó meleg, és az segít :D

Régen az átázás, csere, satöbbi macera miatt utáltam, egy ideje intimkelyhet használok, azóta ez teljesen elmúlt, elég napi kétszer foglalkoznom vele, nem kell undorító nyilvános wc-kben cserélnem, nem kell egy csomag tampont magamnál tartani, nem kell állandóan úgy időzítenem a dolgaimat, hogy 2-4 óránként el tudjak jutni mosdóba, stb. Azóta egész jó.

Ha nem lenne végig enyhe hasmenésem, el is felejteném, hogy megjött. :D

2018. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

Én beleszámoltam azokat is. Kedd este kezdődik mindig, aznap még csak pecsételgetés, aztán szombat-vasárnap már ismét csak ilyen semmiség.

2018. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3 vagyok én is számoltam nekem pl: rögtön rendesen erősen vèrzem már első nap úgy jön még hogy véres vagyok.

És az olyan 3nap aztán 2nap olyan alig van valami barnás váladék!

És utána 5nap már semmi nincs 6nap már teljesen tiszta vagyok nem kell semmi.

2018. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most már 5-6 napig,de 11 éves koromban jött meg és akkor az első pár évben 10-12 napig is eltartott(utolsó 5-6 nap barnázás volt már inkább),rendszeres volt,de alig múlt el a mensim már megint megjött,szóval volt hogy egy hónapba kétszer is megvolt,hisz hó elején és végén már megint megjött.
2018. nov. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Off: görcsölni ritkán görcsöltem,viszont pár havonta intenzív hasmenésem szokott ilyenkor lenni.Megjön és biztos hogy lesz egy napom amikor 3-4 szer futok egymás után a wc-re,először csak görcsöl a hasam,de ez a hasmenéses és szoruláshoz hasonló görcs:-)
2018. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!