Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves kortól kell, szedni...

Hány éves kortól kell, szedni egy fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nincs korhoz kötve:D

Amint elkezdesz szexelni, nem árt.

Bár ha még csak 15-16 vagy akkor nemtudom.. Én akkor is szednék minthogy a koton kiszakadjon aztán futkozni kell.

De kinek mi

Valaki egy életen át kotont használ mert a fog.gatlo karos stb.

Én már 3 éve szedek fog.gatlot


24L

2018. okt. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze ha nincs aktív szexuális életed akkor felesleges szedni..
2018. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
Ne szedj, mert tönkreteszed magadat vele. Tudom miről beszélek. Meddővé tehet.
2018. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy kell.


A védekezés egy konkrét pár feladata, ők dönthetik el, hogy melyiket választják.


Ha stabil, monogám kapcsolatban vagy, megvan a kölcsönös bizalom ÉS szeretnél szedni tablettát akkor kezdd el.


Mint minden gyógyszernek ennek is vannak előnyei és hátrányai. Meddő nem leszel tőle, de más negatív tulajdonságokkal járhat. Neten találhatsz használati útmutatókat amikben fel vannak a lehetséges tünetek sorolva.


A tabletta szedése amúgy megnyugtató, ha gyakori partnercsere van és kimarad a barrier elvű fogamzásgátlás vagy történik vele valamilyen baki, legalább a terhesség kizárhatóvá válik.

2018. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!