Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogyan csempésztétek ki a...

Ti hogyan csempésztétek ki a betétet a wc-be, általánosba/középiskolába? Volt valami kínos esetetek? Mindenkit szívesen meghallgatok. 😊

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 21:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Zsebre raktam, vagy vittem a táskám a WC-re. Egyszer általánosban, egyszer meg középiskolában áztam át annyira, hogy a szék is olyan lett :( (sajnos a mai napig erős a vérzésem) Az kellemetlen volt mindkétszer.
2018. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig úgy volt középsuliban, hogy minden óra más teremben volt, szóval úgyis táskával mentünk át a sulin, akkor már táskástól bementem a wc-be és kész. De amúgy nem éreztem volna cikinek, párszor táska nélkül oldottam meg: fogtam, zsebre raktam a cumót, aztán go a mosdóba.


Kínos esetem egyszer volt betéttel, akkor se a suliban, hanem vonaton: barátnőmmel beszélgettünk, láttuk, hogy jön a kalauz. Elkezdtem kotorni a táskámban a pénztárcám után, hogy vehessek jegyet, de közben a barátnőmre figyeltem, őt néztem, így véletlenül a tárcám helyett egy betétet sikerült előszednem. Akkor tűnt fel, mikor a kaller furán nézett a kezemre. :(

Jót röhögtünk rajta :D

2018. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kínosnak számít, hogy olyan erős volt a vérzésem a 40 kilóm mellett általánosban, hogy rendszeresen elájultam?
2018. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Sajnálom a vonatos,székes esetet. 13.válaszoló nagyon meglepett. Még soha nem hallottam ilyet.

2018. nov. 3. 23:08
 15/18 anonim ***** válasza:
#13 vagyok, az is benne volt, hogy ilyenkor olyan hányingerem volt mindig, hogy nem etem semmit, a kettő már együtt sok volt.
2018. nov. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
En mindig ugy nyulok bele a taskamba hogy a pulcsimat rarakom a karomra es kb belecsomagolom a pulcsimba a betetet
2018. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Általánosban sehogy, mert 8-ik utáni nyáron jött meg először. Gimiben meg nem görcsöltem rá, egyszerűen csak elővettem egyet (persze diszkréten intéztem, de ha meglátták sem zavart a dolog) elraktam a nadrágzsebembe, és elintéztem a mosdóban. Egyszer jártam úgy, h egy srác az osztályból elkezdett a betétemen meg a menzeszemen élcelődni, amit elég rossz néven vettem, és iszonyatosan megszívattam utána a srácot: egyik óra végén odamentem hozzá, két barátnőmmel, elkezdtünk hülyéskedni, nevetgélni, majd egy óvatlan pillanatban ártatlanul megveregettem a hátát úgy, h ráragasztottam egy betétet. Nem is vette észre, és úgy ment végig az iskolán... :D Onnantól kezdve "tampon" volt a beceneve... :D Az egész suli csak így ismerte.
2018. dec. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Értem :)

Ez nagyon okos húzás volt 17. válaszoló! 😂

2018. dec. 21. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!