Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut tabletta után volt...

Norcolut tabletta után volt valakinek hasonló problémája, beállt a ciklus utána?

Figyelt kérdés

A problémám nem ma kezdődött. Fog. gátló előtt 30-33 napos volt a ciklusom.

Tavaly júliusban elkezdtem fog.gátlót szedni,de novemberben abba is kellett hagyjam trombózisgyanú miatt. A ciklusom miután abbahagytam a gyógyszert 35-37 nap között volt,néha előfordult,hogy eljutott 40 napig, de max. kétszer volt ilyesmi.

Idén nyáron júliusban volt meg "utoljára" úgy hogy rendesen,majd 49 napos ciklusom volt. Csináltam teszteket,10 darabot biztos és negatív volt mind. Eldöntöttem elmegyek dokihoz, erre aznap hajnalban mikor menni akartam "megjött" (sokkal kevesebb volt és inkább barnás, kettő napig tartott),mégis elmentem hozzá,doki megvizsgált,írt fel Norcolutot és vérzéscsillapítót (azt addig míg el nem múlis a mostani vérzés),és azt mondta váltsam ki és azonnal kezdjem is el szedni és ha abbahagyom lesz egy megvonásos vérzésem és ez után be kell állnia a menzesznek a neki normális állapotba,UH-t nem csinált.

Szedtem a bogyót úgy ahogy fel volt arva,napi 2 szem. Elfogyott,rá 4 napra jelentkezett is a vérés,de csak kettő napig tartott és nem is olyan nagy mennyiség.

A gyógyszer-kreált menzesztől számítva ismét a 35. napon járok,semmi mensi-előrejelzés nincs,se görcs,se mellfájás,se semmi ami régebben is volt mensi előtt. "Takonyszerű" váladékom van,de furcsa mert két hete is volt,ez régebben nekem a peteérést jelezte. Jelenleg van pár fura tünetem: hányinger,hajnali étvágy,pocaknövés,szagundor,kívánósság. Nálam már játszik a baba-téma,tehát ha az lenne,az nem lenne baj,sőt... :)

Úgy tudom ilyenkor a menzesznek 28-30 nap körül kellene megjönnie. Csináltam megbízható tesztet,de negatív. Hallani olyat is hogy terhes és mégis negatív a teszt. Ennek nem tudom mennyire lehet hinni.

Dokihoz foglaltam időpontot, de az még egy hét.


Volt valakivel ilyesmi vagy hasonló?

Köszi előre

25/N



2018. okt. 27. 14:00
 1/1 anonim válasza:
Mi lett végül?
2020. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!