Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynoxin krém mellett lehet...

Gynoxin krém mellett lehet nemi életet élni? Nem láttam a tájékoztatójában, hogy ne lehetne, de külsőleg és belsőleg is használatos krém.

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki azt írja, bírd ki ezt a pár napot, csak éppen nekem már 2 hónapja tart a problémám (igen, voltam már nőgyógyásznál, ezt is ő írta fel, csak még nem használtam), a barátommal pedig ritkán tudunk találkozni.

2018. okt. 27. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem a gyógyszer miatt, hanem a fertőzés miatt
2018. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Óvszer használata mellett sem?
2018. okt. 27. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sem. Legyen kikezelve a fertőzés, addig minden nemi érintkezés tilos.
2018. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor remélem, most már tényleg el fog múlni. Használni akarom a krémet meg esetleg grapefruitmag cseppeket, mert már nem tudok mit csinálni. 3-féle hatóanyagú tablettát használtam, és egyik sem segített. Illetve a külső tünetek már egy ideje megszűntek, de a folyás nem.
2018. okt. 27. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátod ki lett kezelve? Ha nem, akkor ő adja vissza minden alkalommal.
2018. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azóta, hogy tüneteim vannak, nem voltunk együtt, és nincs is semmilyen tünete, bár tudom, hogy tünetmentesen is lehetséges.
2018. okt. 27. 22:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legtöbb pasi minden fertőzéssel szemben tünetmentes. Ha a kezelés után ismét kiújul, érdemes lenne neki is felíratni valamit.
2018. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat. Esetleg volt, akinek a tabletták nem segítettek, a Gynoxin krém viszont igen? Vagy a grapefruitmag cseppek? Csak hogy kicsit reménykedjek. :D
2018. okt. 27. 22:56
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán milyen tüneted van? Biztos, hogy gomba?...
2018. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Viszketett, néha csípett és sárga folyás. A nőgyógyász is mondta, hogy kívülről már minden rendben volt, viszont belül egyértelműen látta a gombát. A sárga folyás még mindig megvan. Nem olyan durva, de nagyon ki szeretném kezelni, mert hallottam, hogy felfelé is fertőzhet.
2018. okt. 27. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!