Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tablettát...

Fogamzásgátló tablettát szeretnék felíratni, voltam is már ezzel kapcsolatban a nőgyógyászomnál. Járt már így valaki? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát voltam a nőgyógyászomnál, akinek mondtam hogy szeretnék felíratni tablettát, és azonnal vér és vizeletvizsgálatot kért tőlem, tehát teljes labort. Azonban a Billirubin szintem 3 egységgel magasabb, tehát nem fér bele abba a tartományba ami a megengedett lenne. Visszamentem, kért egy másik vizsgálatot kifejezetten ezekre az értékekre, de ez is ugyan olyan lett, nem akarta nekem felírni a gyógyszert, amit meg is értek egy részről, de ezek az értékek nem olyan nagy eltérést mutatnak. Ilyenkor mi a teendő? Járt már így valaki?

2018. okt. 29. 12:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor marad a pesszárium.
2018. okt. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért van még néhány lehetőség....

- latexmentes óvszer (vagy fun fact, mai napig lehet kapni birkabélből készült óvszert, igaz, aranyáron, de az tuti nem vált ki allergiát)

- pesszárium / méhszájsapka

- spirál (hormonos vagy hormonmentes)

- (ha nem nagyon gáz, ha becsúszik a gyerek) hőmérőzés, nyák elemezgetése, stb

2018. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Holnap konzultálok a háziorvosommal, hátha tud valami értelmes dolgot mondani, beutalót adni belgyógyászatra, hogy van e valami lényeges elváltozás a máj és az ezt érintő szervek körül, ha nincsen akkor visszamegyek a nőgyógyászomhoz, hogy mi a teendő. :)
2018. okt. 30. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!