Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteg lennék, mert ezt akarok...

Beteg lennék, mert ezt akarok csinálni azzal a férfivel, akit szerettem?

Figyelt kérdés
Szerettem, de ő mindig a könnyen kapható nőcskék után futott, akik kihívóan öltöztek, mindenüket kitették. Hát fogtam magam és beálltam a sorba, vettem jópár tapadós, dekoltált miniruhát, amihez magassarkút húztam. A srácnak volt barátnője, de tudtam, hogy el fog csábulni és nem bír majd magával, és meg akar újra kapni(a barátnője előtt 3x is próbálkozott nálam, végül rájöttem, hogy akkor, amikor egy fehér tapadós miniszoknya volt rajtam magassarkúval utána alkalommal meg egy pársucmintás ruha, végül egy tapadós nadrág blézerrel). Szóval elértem a célomat, mert otthagyta a barátnőjét és most utánam koslat. Viszont már gyűlölöm őt azért, amivé váltan miatta, ezért csak meg akarom szivatni és ki akarom használni. Semmi több.
2018. jún. 2. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%

ha jól értem meg akarod büntetni azért,mert a nőies nők tetszenek neki?

ez alapján nem sok eszed lehet.

ha gyűlölöd a saját nőiességedet,gyűlölöd önmagadat ki tudja miért,akkor ezt magadban kellene lerendezned a beteg elmédben.

2018. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Akár kamu akár nem ez így is-úgy is beteges...
2018. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem azt gyűlölöm, hogy a nőies nők tetszenek neki, hanem azt, hogy azok, akik ri.bancnak vannak öltözve. Ha hétköznap nem úgy jár egy nő, hogy fel vannak a nyakába tollva a csöcsei és nem rázza magát, onnantól kezdve nem érdklődik. Rendes lányok, akik nőiesek és szeretik nem kellenek neki, mert inkább a k.urvás nők kellenek érzések nélkül neki.
2018. jún. 2. 21:32
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Te is a környezeted áldozata lettél. Lépj tovább.
2018. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy beteg, csak csalódott és dühös, mert csak olyan stílusra bukik a férfi, amit te nem képviselsz. Szerepet játszottál, de semmi értelme, csak te sérülsz így is. Szerintem kár bosszulkodni, inkább mássz ki ebből, és értékeld magad. Keress olyat, akinek pont úgy tetszel, ahogy vagy, és nem csak a látványra hajt, és a pushupolt cicikre, hanem észreveszi az egyéb értékeidet is.
2018. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
De bakker!!! Ha ez a férfi nem olyan mint amilyet te szeretnél akkor minek cseszteted? Állj tovább és kész!
2018. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
szegény férfi akit te "megszeretsz"
2018. jún. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg is szivatod ilyen módon, nem leszel tőle boldogabb, hidd el.

Hagyd a francba! Az ilyen pasi úgysem változik, de ha mégis, téged biztosan nem szeret, max. dugni akar. Kicsit alpári, de ez az igazság.

2018. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
nem beteg vagy hanem tahó.
2018. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"amivé váltan miatta"

Nincs igazad. Nem fogott fegyvert a fejedhez. Te önként és dalolva fordultál ki önmagadból: kezdtél elr!bancosan öltözködni, viselkedni egy olyan fasziért, akiről pontosan tudtad, hogy sehogy nem egyezik az értékrendetek, ráadásul még nője is van. Egyetlen egy emberre lehetsz dühös: önmagadra.


Szerintem tanulj az esetből és hagyjátok békén egymást.

2018. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!