Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 7 évig szerettem valakit...

7 évig szerettem valakit felmondtam miatta a melomban azóta sem láttam. Nem akarok azóta éni. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Otthagytam a közös melónkat hogy ő boldog lehessen mâssal.Ellenem forditottàk.A közös làny baràtunk mèg ott dolgozik tömi fejèt a sok hazugsàggal.A sajàt baràtaim szurtak hàtba .Azota sincs melóm mert lelki beteg lettem.Megfordult màr a fejemben az öngyilkossàg miattuk.Mit csinàljak? (32,) L
2017. okt. 28. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Azok a barátok, akik hátbaszúrnak, valójában sosem voltak a barátaid. Ezek után nem keseregni kell, hanem olyan magasról szarni rájuk, amilyen magasról csak lehet. Nyilván, Én ezt most hiába írom, tudom milyen tud lenni az ember, elkeseredettségében, azonban csak is azt tudom tanácsolni, hogy lépj tovább, szerezz új barátokat, esetleg keress valakit akinek el tudod mondani a problémáidat. Sovány vigasz, tudom, de minél hamarabb túlteszed magad ezeken az álbarátokon, annál hamarabb belátod, hogy semmi értelme a hülyék miatt szomorkodnod.
2017. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A legrosszab hogy azèrt jöttem el hogy nekik jobb legyen mindig a baràtaimat tettem az előtèrbe.cserèbe elàrultak akiket a legjobban szerettem.azota mèlydepresszioban vagyok se barâtaim se munkàm.ők meg ugy csinàlnak minthavsose ismertek volna...
2017. okt. 28. 14:20
 3/8 A kérdező kommentje:

A legrosszab hogy azèrt jöttem el hogy nekik jobb legyen mindig a baràtaimat tettem az előtèrbe.cserèbe elàrultak akiket a legjobban szerettem.azota mèlydepresszioban vagyok se barâtaim se munkàm.ők meg ugy csinàlnak minthav

sose ismertek volna...

2017. okt. 28. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lépj túl rajtuk, és soha senkit többet ne helyezz magad elébe.
2017. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fú de utálom az ilyen munkahelyi kígyókat.Nekem is ezek intézték el a 4 éves kapcsolatomat.Csak az idő múlása segít.Ne add fel.
2017. okt. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Több mint egy ève nem tudok tullêpni âllandó depi a munkanèlkülisèg kilàtalansâg .
2017. okt. 29. 14:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden nő râmàszik a legjobb baràtnője pasijàra vagy csak ènvfogom ki az ilyeneket?
2017. nov. 8. 09:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akik ezt csinálják sajnos.
2017. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!