Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem akarok mar dietazni es...

Nem akarok mar dietazni es kaloriatszamolgatni, lefogytam ahogy szerettem volna, mit tegyek?

Figyelt kérdés
9honapig koplaltam krveset ettem,aztan emeltem a kcalt 1400ra de mar 1honapja tartom ezzel a sulyomat es nem is hiztam.Gyenge vagyok es keves ez a kaja nekem.Korulottem mindneki sutiket meg pizzakat eszik koktelt iszik foleg h jon a nyar:(( Mit csinaljak? Hogyan tudom abbahagyni ugy hogy nem jonnek vissza a kilok? En ezt mar nem birom tovabb. 170cm/51kg
2017. jún. 7. 17:58
 1/3 gnoomage ***** válasza:
Van egy alap napi kalória kereted, ami általában egy normális teltségérzetet ad, ha nem szemetet eszel. Te ez alatt ettél, hogy fogyj, így ha annyit eszel kb napi +-200 kalóriával akkor nem fogsz fogyni, pár napig/hétig nézed ez kb mennyi kaja(legtöbb ember kevesebbet eszik ennél bőven így csodálkozni fogsz mennyit ehetsz) és hozzászoksz.
2017. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Nem hinném, hogy nagy áldozat, ha nem sütizel, pizzázol és koktélozol folyton, néha pedig belefér. Miérty nincs egy jó életmódod, amivel elvagy, élvezetes s pompásan jóllaksz? Ha nagyobb keretet akarsz, mozogj többet.
2017. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számold ki a kalóriaszükségletedet és ahhoz tartsd magad! Az se baj, ha többet viszel be, de akkor azzal egyenes arányosságban többet kell mozognod.
2017. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!