Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem figyeltem és a kénes...

Nem figyeltem és a kénes samponnal mostam meg belül a punimat, hát jól kicsípte, bekentem neogranormonnal, még rosszabb lett, olyan mintha megégett volna nyálkahártya :- ( Renbejön? Mennyi idő?

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Belül soha nem szabad mosni,legfeljebb tiszta vízzel. Menj el orvoshoz.
2018. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor miért vannak az intim mosakodók? Én tisztábbnak érzem magam, meg bizonyos dolgokat csak vízzel nem lehet lemosni.
2018. okt. 31. 08:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Irrtációra nekem a nődoki anno a Betadine kenőcsöt javasolta, finomanm, vékonyan bekenve. Amúgy inkább javaslom neked, hogy főzz jó sűrű kamilla teát és ha kihűl, akkor vattával azzal mosogasd. Megnyugtatja.


Sajnos, nem igazán javaslom én se az intim szappan huzamos használatát, max este és abból is az illatmentes verziót pl. Saba.

2018. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még életemben nem volt sem ott, sem a környékén semmi olyan, ami ne jött volna le vízzel...
2018. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!