Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátommal három hete voltunk...

Barátommal három hete voltunk együtt, azóta furcsán érzem magam, terhes lennék?

Figyelt kérdés

Rögtön két nappal menstruálás elmúlása után csináltuk, egy pár napja vettem észre, hogy nagyon kevés enhény büdi váladék jön ki belőlem lentről, illetve volt egyik nap 1-2 csepp vér is. A hasam is sokat fáj és rengeteget vagyok fáradt (bár ezek hónapok óta fent állnak sajnos). Szerintetek lehetek terhes? Jövőhét pénteken kellene megjönnie, de nagyon félek, terhességi teszt már kimutatná? Illetve az mennyire biztos? Ha abortuszra kerülne a sor, akkor az még kivitelezhető lenne? Ha jól tudom 12.hétig lehet megszakítani, ha jövőhéten nem jön meg, akkor az a 4.hét lenne kb. Mindennel együtt tehát mennyi időt venne igénybe?? Egyetemen tanulok, így lenne valami kedvezmény az abortuszra? Mennyibe kerülne?


19/L



2018. nov. 1. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Tünet ilyen hamar nincs. A büdös folyás fertőzésre utal. Tesztet aznap reggel csinálj, amelyik nap elméletileg a menstruációdnak kell kezdődnie. Lesz 8 heted elintézni mindent, ha terhes vagy, de nem akarod megtartani. Viszont ha rendesen használtatok gumit, nem lehetsz terhes.
2018. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az kimaradt, hogy fogamzásgátlót szedek, rendszeresen és eddig semmi probléma nem volt, évek óta egy sem.
2018. nov. 1. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát akkor nem vagy terhes.
2018. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább valamiféle fertőzésre utal, mintsem terhességre.
2018. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2018. nov. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azóta mizu?
2018. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!