Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj, viszket, ég, ki...

Nagyon fáj, viszket, ég, ki van pirosodva és kisebb nyílt seb is van a hüvelynyílásom után, kii van pattogva a környékén a bőr, , alig bírok menni, annyira be van gyulladva! Segítség?

Figyelt kérdés
Az elmúlt egy hétben lactofeel hüvelykrémet használtam, viszont közben közösültem a barátommal, és gondolom ezért gyulladt be. De este alig bírtam aludni, annyira égett viszketett és dörzsölt felváltva.. mit tudok tenni? Már nem csak belülről, hanem kívülről is iszonyatosan fáj. Hétfőig nincs nőgyógyászat sem, alhasi fájdalmaim és szúrásaim is vannak, de leginkabb a nemiszervem a nagyon durva. Vitagyn c kúrát elkezdjem? Viszont kűlsőleg is nagyon kellene valami krém, mert belehalok annyira rossz!! Milyen krémet vagy megoldásokat ajánlotok? ;(

2018. nov. 3. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne kezdj el semmit. Hogy ajánlanánk bármit, mikor fogalmunk nincs, mi bajod van? Hétfőn menj dokihoz a barátoddal együtt.
2018. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!