Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múló hüvelygomba- menjek...

Nem múló hüvelygomba- menjek megint orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Augusztusban voltam nyaralni, ahol összeszedtem egy bakteriális fertőzést. Kaptam antibiotikumot és hüvelykúpot, elmúlt. Aztán gombás fertőzésem lett (nem tudom mi történt, figyelek a nem túlzásba vitt higiéniára, egy párom van már évek óta, nem ülök le a wc-re, csak itthon, stb.), egyből szaladtam a nőgyógyászhoz. Végigcsináltam egy kezelést (10 nap, 3 nap kúp, 10 nap kenőcs), ezután megjött, viszont még mindig pokolian fáj, ha megpróbálok együtt lenni a barátommal és folyásom is van. Korábban is volt gombám, pontosabban májusban, de elegem van már a nőgyógyászhoz való rohanásból és hogy mindig azt hiszem, hogy jobb lesz, aztán jön egy újabb fertőzés. Lassan azt gondolom, hogy jobb lenne odalent békén hagyni a dolgokat, mert ez a folyamatos kezelés nem hiszem, hogy jót tesz. Most menjek megint nőgyógyászhoz, vagy várjak? Kétségbe vagyok esve, kérlek segítsetek.. (A helyesírási/fogalmazási hibákért elnézést kérek, már régóta nem Magyarországon élek)

19/L



2018. nov. 4. 16:00
 1/1 anonim válasza:
100%
Menj másik nőgyógyászhoz. Ezt belsőleg kéne megszüntetni nem kúpokat meg kenőcsöket kellene felírogatnia..
2018. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!