Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiút a hüvelygombából?

Kiút a hüvelygombából?

Figyelt kérdés
Hónapok óta küzdök vele, millió gyógyszert felírt már az orvos de semmi javulás. Tud valaki Pesten (vagy akár bárhol máshol, ha annyira jó) egy jó nőgyógyászt aki végre segítene kilábalni ebből a helyzetből?

2018. nov. 1. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Fogamzásgátlót szedsz? Attól is lehet.

De egyéb gyógyszerek is okozhatják.

Párod van? Volt orvosnál? Őt kezelték?

2018. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
kenetdiagnosztika-Újhá@i A.
2018. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmilyen gyógyszert.

Van, kezelték őt is de semmi változás.

2018. nov. 1. 19:13
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

3: De ő volt orvosnál és kenet alapján kapott kezelést? Vagy csak a nőgyógyász írt fel valamit?

Kivártátok, hogy meggyógyuljatok teljesen?

Párod sem szed gyógyszert valamire?

2018. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kivártuk, ő sem szed, orvos írta fel de egyébként sosem érintkeztünk óvszer nélkül.
2018. nov. 1. 19:16
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Hüvelyflóra visszaállítás?

Ennyi gyógyszer után biztosan kell.


Stressz? Állítólag attól is lehet.

2018. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hüvelyflóra visszaállítót is kaptam legutóbb. :-(

Stresszelni meg próbálok minél kevesebbet, de ilyen helyzetben amikor már teljesen el vagyok keseredve..

2018. nov. 1. 19:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
hónapok óta.. heh. én TÍZ+ évig szenvedtem vele. egy két kúpos kezeléssel meg "hüvelyflóra visszaállítással" (szhrt se ér) semmire nem fogsz menni. ilyen esetben hónapokig tartó kezelés kell. én Fluconazole 150mg-ot szedek most, egy hónapja kb, és most először tűnik úgy hogy javul a helyzet. nem tudom magyarban van e ilyen gyógyszer, én UKban lakok, itt ugye még ingyen is kapom. de fizetnék is érte amilyen jó. esetleg kérdezz rá a dokidtól hogy kaphatnál e ilyen kezelést mivel semmitől se javul. az első héten három tablettát kell bevenni, utána heti egyet. nagyon tudom ajánlani.
2018. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Fú sajnállak, hosszú lehetett ez a tíz+ év..., majd rákérdezek a gyógyszerre köszönöm.
2018. nov. 1. 19:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Újházi dokit én is ajánlom, erre specializalodik
2018. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!