Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez biztosan mellrák?

Ez biztosan mellrák?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mar volt kerdesem de most ujra ittvagyok ...

Na szoval kb 3 hete eszrevettem egy csomot a mellemben es azt hogy a mellbimbomnal a bor odemas elmentem masnap haziorvoshoz utana sebeszetre es onan mellultrhangra ahol aztmondtak mellgyulladas irtak fel antibiotikumot de csinaltak biopsziat is, mert aztmondta a doktorno hogy barmi lehet mikor nezte UH-n a csomot aminek az eredmenye csak most csutortokon fog kiderulni ( mar 3 hete izgulok az eredmenyert.. borzaszto)

Na azota sok minden tortent... a csomo szinte alig tapinthato a pirossag teljesen elmult ami a csomo korul volt

De az odema meg mindig ottvan ha melltarto van rajtam akkor csak egy nagyon kicsit van ott es mikor felemelem a kezem mintha egy csik lenne a mellemen nemtudom hogy irjam le de csak akkor latszik ez a csik ha felemelem a kezem ... es meg... ma kezdodott a honaljamnal fajni.. tehat ezek vannak en mar szinte biztos vagyok benne hogy mellrakom van mi mastol lehetne? Meg az neha megnyugtat hogy a csomo szinte teljesen eltunt de eza tobbi tunet... hagyjuk is

Egyebkent 20 eves vagyok


Ja meg annyit hogy olvastam ugye hogy a biopszia eredmeny altalaban 1 het alatt megerkezik de ugye nekem 3 het... szerintetek ha rosszindulatu akkor felhivtak volna? Vagy kivarjak ilyenkor is a 3 hetet?



2018. nov. 5. 19:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Elég kicsi az esélye 20 évesen a mellráknak.


Inkább a nyirokcsomóid dagadtak be...

az van a mellbimbó alatt kb. és a hónaljakban (is).

2018. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok segíteni, de nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2018. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Mikor UH-on voltam megneztek a nyirokcsomokat is es nem volt lathato nyirokcsomo
2018. nov. 5. 19:32
 4/34 anonim ***** válasza:

a nyirokcsomó mindig látható.... :D


lehet csak béna volt az orvos!

UH-t nem egyszerű ám "olvasni"

2018. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Egyebkent koszonom hogy irtatok aranyosak vagytok :)
2018. nov. 5. 19:34
 6/34 anonim ***** válasza:

Szerintem totál feleslegesen izgulsz!!!!

Csak stresszeled magad az meg árt a szépségednek :P


Kb. 0,005% esélyt látok arra, hogy mellrákod van ilyen fiatalon.

2018. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha láttak volna rosszindulatú sejteket, akkor már szóltak volna.
2018. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Mostmar szinte biztos hogy mellrak mert igen ezek nyirok csomok a nyakamban is erzem es az mozog nagyon erzem hogy egy kis csomo es attolfaj a honaljamnal es a kulcsontom alatt is ... ottis kicsit dagadtabb de a nyakamban rendesen erzem a csomot
2018. nov. 6. 05:32
 9/34 anonim ***** válasza:
Ne beszélj be magadnak ilyeneket, légy szíves. Ha így is meg lehetne állapítani, akkor nem lenne szükség a szövettanra.
2018. nov. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
De ez mas nem lehet ennyi tunet egyszerre csak az lehet :( elmegyek a haziorvoshoz mindjart es ha o atkuld a mammografiara talan ma mar megmondjak az eredmenyt es megnezik UH-val rettentoen felek :(
2018. nov. 6. 07:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!