Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismertek valamilyen természete...

Ismertek valamilyen természetes mellnövelő módszert? valami féle krém vagy torna vagy masszázs? 16L

Figyelt kérdés

2018. nov. 5. 19:57
 1/8 anonim válasza:
41%
Én igen.
2018. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Igen, remekül hat a mellnövekedésre az én speciális masszázsom.

De kétlem, hogy hajlandó lennél érte alkalmanként 5000 Ft-ot fizetni.

2018. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem létezik ilyen, hiszen akkor egyrészt közismert lenne, másrészt nem lennének kis mellű nők, nemde? Mivel egyfajta szépségideálnak vagy elvárásnak vagy megfelelési kényszernek tekintik a nagy melleket, így aki csak tehetné az könnyen megnövelné őket. Még sincs így, és egyértelmű hogy azért, mert nem létezik rá sem csodaszer, sem házi praktika, sem más.


Három dologtól nőhet a mell: hízás (de helyi hízás nincs), hormonháztartási változás (például a terhesség során), vagy műtét.

2018. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
16 évesen még nőni fog a melled, legyél türelemmel. Pár év múlva fogja elérni a normális méretét.
2018. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Matracpunpa
2018. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Pontozzatok csak le gyogyóbénik nincs nektek ki a 8 kerék de még kettő se szoszi
2018. nov. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Én kézrátétellel csinálom, alkalmanként 200 Ft! Sikertelenség esetén pénzvisszafizetési garancia! F.
2018. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez az én poénom!

Mellnagyobbítás kézrátétellel, sikertelenség esetén nem kell kifizetni a kezelési költséget! Na így a helyes!

2018. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!