Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jelentkeztek ezek a kis...

Miért jelentkeztek ezek a kis bőr "kinövések" a hüvelynyílásom körül?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél éve élek nemi életet. Nemrég vettem észre azt, hogy a hüvelynyílásom felülete úgymond nem sima, hanem ilyen fél centis kis hús"kinövések"találhatóak pont a nyílás "szájánál". Nem tudom, hogy ezelőtt ez ilyen volt-e, mert eddig nem tűnt nekem fel. Valakinek van esetleg ilyen tapasztalata? Vagy ez normális így?

2018. nov. 5. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen?

[link]

2018. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Pont olyan mint a bőröm többi része. Mintha hpzzá tartozna. Nem "rajta" van a kinövés, hanem része inkább.
2018. nov. 5. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy condyloma.
2018. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem condyloma. Utána olvastam, képeket néztem és egyáltalán nem hasonlít rá.
2018. nov. 5. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
" és egyáltalán nem hasonlít rá." Azonkivül nem hasonlit az indiai elefántra meg a kilapitott papucsállatkára. Nem tudnál inkább egy képet arrol amire hasonlit????????
2018. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szűzhártya maradványra hasonlít. Most találtam meg rá a helyes kifejezést. Valószínüleg az is. De nem tudom ez pontosan mivel jár, eltűnik-e, meg ilyenek. Ha esetleg valakinek van vele tapasztalata, megköszönném a segítséget.
2018. nov. 5. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik el a szűzhártya maradványa. Idős korig is megmarad. Ez nem kinövés.
2018. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia

A női test mindig változik és mivel nemi életet élsz ez is meglátszik a nőn.

Én is észre vettem magamon hogy amióta a barátommal vagyok máshogy nézek ki odalent. Amiről beszélsz az a hüvelynyílásod kezdete amik kicsit jobban kilógnak.

2018. nov. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!