Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelenthetnek a pigmentfolt...

Mit jelenthetnek a pigmentfoltok a hasamon?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok és nem rég kezdtek előjönni. Félek valami belső probléma jelei. Milyen orvoshoz forduljak?

2018. nov. 7. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Első sorban bőrgyógyászhoz.


Sok tényezője lehet szolárium, napozás, mondj róla egy kicsit többet.

2018. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet gomba is. Menj bőrgyógyászhoz.
2018. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoláriumba szoktam járni
2018. nov. 7. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Azok okozhatnak ilyen tüneteket, szoktak adni a szoláriumban szoli krémet, alaposabban és egyenletesen kellene bekenni. Ha a bőr gyógyász elhajt (mert nem volna ritka eset legalábbis az sztk-ban) akkor tudok helyet ahol ilyen foltok eltávolításával foglalkoznak, ha érdekel akkor írj privátban és küldök linket.
2018. nov. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne adj hülye tanácsokat senkinek... A szoli krémtől nem lesz senki fehér foltos.

Vagy gombás a bőre ami a szolitól is lehet vagy más.

2018. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy a szolikrémtől lesz. Fehér foltot meg senki nem is említette. Ha jól tudom pigment foltról van szó.
2018. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasd már vissza mit írtál. :D Na nem vitatkozom, annyi a lényeg hogy a kérdező menjen el bőrgyógyászhoz az a biztos :D
2018. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!