Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet állandó pisilési...

Mitől lehet állandó pisilési ingerem?

Figyelt kérdés

Már hajnalban úgy keltem, hogy pisilnem kell, elmentem, visszaaludtam, megint éreztem, de ezúttal nem jött semmi. Azóta nem tudtam visszaaludni, állandóan érzem ezt a pisilési ingert és vagy nem jön semmi, vagy csak pár ml.

19 éves vagyok, nem hiszem, hogy felfázás, mert az én esetemben annak más tüntetei is szoktak jelentkezni.

Az őrületbe kerget.:(

Ha valakinek van valami ötlete erre, légyszi segítsen.

Köszi a normális válaszokat!



2018. júl. 17. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődő felfázás. Nekem ilyenkor a doki a nagyon sok ivást és az urzinolt javasolta.
2018. júl. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
nekem van olyan hogy elmegyek pisilni aztán megint kell és megint stb.. egy ideig. aztán végre elmúlik. ha nem fáj akkor nem felfázás. nekem legalább is sose az. csak nem tudom, egyszerűen van hogy sokat iszok és így jön ki.
2018. júl. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Olyan, mintha véres is lenne, de a papíron nem látom.

Ez így elég para...

2018. júl. 17. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Bakteriális fertőzés, menj el háziorvoshoz, ne várj, felír neked antibiotikumot. Attól hamar jobban leszel.
2018. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!