Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogytam 10 kilót depresszió...

Fogytam 10 kilót depresszió miatt! Borzasztó sovány lettem! Hogyan, , hízzak" vissza?

Figyelt kérdés

Sosem voltam kövér típus. 165 cm vagyok, 58 kilós voltam. ( N/27)

Depressziós voltam, illetve még nem jöttem ki teljesen. Nincs étvágyam, és már ott tartok, hogy egy falatot alig tudok megenni, annyira hányingerem van mindentől. Szerelmi bánat féle. Hogyan térjen minden vissza a régi kerékvágásba? Most 48.5 kilónál tartok. Már mellem sincs...



2018. nov. 22. 21:30
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Valószínű sok izmot veszítettél. Kezdj el kis súlyokkal edzeni, rendesen enni, nézz utána számodra miből mennyi kell makrókból. Normális kaját egyél, ne próbáld mekivel felhízlalni magad.
2018. nov. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

B vitamint,csipet élesztőt egyél, ez egészséges is.

Olajos magvakat,tejfölt és esetleg kis édességet az meghozza az étvágyat

2018. nov. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egészségesen éltem már évek óta. Gyerekkorom óta hal és szárnyas, más hús kizárva.
2018. nov. 23. 09:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen! :( Nekem reflux is kialakult és 57kg-ról 45-re fogytam. Mell, fenèk le... A végén màr abba voltam bele betegedve,ahogy kinézek, nem a szerelmi csalódásba! Jelenleg is hasonló a problémám, ugyan az a szemèly miatt és munkhelyi stressz miatt is. 🙁Utàlok kimozdulni is màr, semmi életkedv, csak a 4 fal között vagyok szinte. Semmi kilátast nem látok. 54kg voltam már és most újra kb. 46. Anya megrendelte nekem a Brandenburg Neurot. Vitaminok vannak benne B vitamin, stb és egy növény, aminek nyugtató hatása van! Ehhez nem tudsz hozzászokni, de depresszióból, pánikbetegségből gyógyultak meg tőle sokan a fórum szerint!! És a B vitamin miatt hízni is lehet! Illetve van egy “tápszer” féle, nekem a reflux miatt írta fel a doki. Fresubin 2kcal! Napi 2-3 pótolja az étkezést, nem fogysz tovább hanem kicsit hízol akkor is, ha nem tudsz enni. Ha mellè sikerül enned, akkor lehet vele hízni elèg sokat. Ha a lelkünk a helyére kerülne, akkor vissza jönnének azok a kilók. Na de ha az olyan egyszerű lenne. 🙁
2018. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!