Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimkehely kérdés. Tapasztala...

Intimkehely kérdés. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tegnap vásároltam egy S-es méretű (legkisebb, mivel szűk a hivelyem) kelyhet. Ma sterilizaltam ahogy kell, mert ki szerettem volna próbálni még a menzeszem előtt (pár nap múlva megjon), hogy milyen érzés, hogy kell felhelyezni. A papírjan háromféle hajtogatási módszer volt, hogy hogyan lehet felhelyezni könnyen a hüvelybe és elvileg ha fent van, ki kellene nyílnia neki. Kb 10percig hagytam bent és alapos kezmosas után leellenoriztem, hogy tényleg kinyilt-e a kehely és gyakorlatilag egy "D" alakot formázott, tehát az egyik oldala be volt horpadva. De viszont akkor ott mellette valószínűleg kifolyik majd a vér, ha nem nyílik ki teljesen. Szóval nem értem.

Valaki, aki tapasztalt a témában tudna tanácsot adni, hogy hogyan helyezzen fel úgy, hogy jó is legyen?



2018. nov. 25. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meg kell csavarni kicsit a végénél fogva ha fenn van.
2018. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocs a hülye kérdésért, de annál a végénel fogva ami a hüvely kijárat felé van, akinél fogva ki is tudod húzni?
2018. nov. 25. 09:32
 3/13 anonim ***** válasza:
2018. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elég ha a pereme illeszkedik a hüvelyedhez, ha az oldala horpadt az nem baj.
2018. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja értem, köszönöm. Hát igazából úgyis a gyakorlatban fog kiderulni, hogy én voltam béna, vagy ez az eszköz így funkcional 😊.

Amúgy úgy egyébként nem lehet felhelyezni, hogy nem tekerem össze semmilyen formában csak simán felhelyezem? Próbáltam úgy is, úgy is felment, csak olyan volt mintha vákuum alakult volna ki. Erről valami vélemény?

2018. nov. 25. 11:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Én csak simán kettéhajtom. Egyből ki kell pattania. Kicsit fel szoktam nyúlni és megigazgatni, mert sokszor a levegő hiánya miatt nem nyílik ki.
2018. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jaaaaa értem! Na majd akkor kiserletezek pár nap múlva 😊.

És amúgy mi a tapasztalat, nem áztatok át vele soha? Vagy hordtok mellé azért tisztasági betetet? És mikor cserélitek tényleg elég csak szappanos vízzel (a tájékoztató ezt írja) elmosni és lehet is újra használni?

2018. nov. 25. 17:21
 8/13 anonim ***** válasza:
A hüvely nem egyenes, ha lefekszel, felhajtod térdedet, és körbe tudod tapogatni, és nincs behorpadva, akkor jó.
2018. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem egyenes kb 14 éve már rajottem, mikor megjott az első menstruációm 😂.
2018. nov. 30. 02:47
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha nagyon nagyon gyenge a vérzésem per pillanat, akkor is lehet használni a kelyhet?
2018. nov. 30. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!