Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bütyökkorekktorok/sínek van...

A bütyökkorekktorok/sínek van akinek működnek? Téynleg enyhíti a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Már a harmadik terméket veszem meg egy fél éven belül, és semelyik sincs haszna, volt, amitől jobban is fájt. Van egyáltalán olyan, ami tényleg jó?Mit ajánlotok?

#bütyök #bütyökkorektor
2018. nov. 25. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kétfélét próbáltam, egy ilyen éjszakai korrigálót, attól csak mégjobban fájt, illetve egy olyat, amit nappalra kellett a cipőhöz felvenni, attól nem éreztem semmit, viszont úgy vettem észre, hogy inkább a többi lábujjamat tolja oldalra, minthogy a nagyujjamat tolná a rendes helyzetébe... Szóval én is kíváncsi vagyok, valakinek bevált-e valami, mert eddig nekem sem.
2018. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az éjszakait én is próbáltam...Amúgy a műtéten te nem gondolkozol?
2018. nov. 25. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen nekem bevált. Éjjelre sínes, anyagból készültet használok. Nappalra pedig szilikonból olyat, amelyik nem csak a nagylábujj közt tartja távol, hanem a következő ujjat is.
2018. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyon nagy a bütyök,meg sem próbálom
2018. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!