Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha így érzem magam?

Az normális ha így érzem magam?

Figyelt kérdés

Amikor tudom hogy meg fog jönni , úgy elkezdek rástresszelni , hogy előfordul, hogy heteket késik, de volt olyan is hogy 2 hónapig nem jött meg

Amikor pedig megjön , az első 2 napban amikor a legerősebb , olyan szinten undorodok magamtól, hogy sírni tudnék

Szégyellem ezt az egészet, amikor elkezdek görcsölni akkor még jobban elkezdek undorodni , nem tudok aludni mert félek hogy átázok és véres lesz az ágynemű

Amikor először megjött, kb 2-3 éve , akkor sokáig azt csináltam hogy nem keltem fel a wcről , nem mentem iskolába

Anyukám ugy könyörgött hogy szálljak már le a wcről

Amikor az osztályban tök lazán erről a témáról beszélgetnek a lányok , ki tudnék menekülni

Annyira utálom , undorodok magamtól , de ez az érzés csak az első 2 napban van

Úgy szoktam aludni menni hogy hátamra fekszek és párnákkal kitömködöm a két oldalamnál a helyet hogy ne tudjak forgolódni , nehogy átázzak

Ez normális? Van még valaki így vele?



2018. nov. 28. 06:59
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem ennyire azért már nem normális, hogy erre rágörcsölsz. Hiszen ez egy természetes folyamat. Próbáld ki, hogy nem párnázol és nem gondolsz arra, hogy átázol. Mondogasd és erősítsd magadban, hogy ezek a dolgok teljesen normálisak. Hogy ez a női dolog egy egészséges folyamat és nem kell szégyenkezned, hiszen minden nő előbb-utóbb ezeket a dolgokat megtapasztalja. Ha pedig átázol, az nem baj. Reggel berakjátok a gépbe az átázott ruhát, ágyneműt. Lezuhanyzol és felöltözöl. Esetleg vehetsz a bugyi fölé egy mini shortot, ha aggódsz. Vagy használj két betétet és cserèlj sűrűn. De tényleg ne rágd magad ezen, hiszen annyira felesleges.😊
2018. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szamomra a tampon hasznalata oldotta meg a problemat, mindig ataztam, akarmit csinaltam, mar 3 betetet es papirzsepit is tomtem mindenhova de hiaba. Aztan elkezdtem tampont hasznalni. Azt mondjak este nem egeszseges, de nem lehet minden reggel mosni a vert az agybol... inkabb tampont hasznalom 2-3 este.


Nekem amugy a vertol van undorom, mindig rosszul leszek tole, de csak par nap az egesz, es evek alatt hozza fogsz szokni🙂. Inkabb arra gondolj hogy egeszseges vagy es ezert jon meg.

2018. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2018. nov. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!