Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utrogestan kúpot meddig kell...

Utrogestan kúpot meddig kell használni? Részletek lent

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta a 24. napon teszteljek. Ha negatív, hagyjam abba a kúpot és mensi alatt menjek vissza. Ha pozitív, akkor menjek receptért. Csak azt nem mondta mit csináljak, ha negatív a teszt, de meg sem jött eddig. 29. napon tartok, eddig mindig 24-28 naposak voltak a ciklusaim. Hasam fáj 4 napja, fel vagyok rá készülve, hogy megjön, de mégis reménykedem. Mai teszt is negatív volt, hasam továbbra is fáj.
2018. okt. 27. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fel kellene hívni ügyeletet tanácsért.
2018. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha negatív, abba kell hagyni. A progeszteron pótláás miatt nem jön meg. Sokaknak addig nem jön meg amíg szedik az Utrot. Ha negatív, akkor ne szedd tovább.
2018. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Olyan jó lett volna, ha bármi infót kapok a dokitól erről a gyógyszerről azon kívül, hogy napi 3. Nem ismeri a ciklusomat,nem kérdez, nem magyaráz, azzal se számolt, hogy a 9. napon megrepedt a tűszőm, uh ő azt a 10. napon hiába nézegeti már. :(
2018. okt. 28. 13:11
 4/14 anonim ***** válasza:

De azért ha neked ilyen információid vannak a ciklusodról, akkor te is mondhatod neki... Értem, hogy a legtöbb doki leszarós tud lenni, de ha ugyanúgy a legtöbb ezek közül, ha infót közölsz velük vagy kérdezel, akkor azt figyelembe veszi.

Most meg hagyd abba az utrot és nézz előre! Következő ciklusban - a mostani tapasztalattal már fog sikerülni!

2018. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet furán hangzik, de már alig merek kérdezni a dokitól. Mivel nem tájékoztat különösebben semmiről, így nem tudom mit miért csinálunk és amikor kérdeztem/mondtam valamit például, akkor picit kioktatóan, de azért udvariasan közölte, hogy majd ő tudja. Szóval nem tudom hol a határ, mert kicsit azt érzem, hogy amiről nem kérdez, arra nem is kíváncsi... És akkor ilyenkor van az, hogy az ember lánya nekiáll gondolkozni, meg infót gyűjteni netről, amit persze meg nem "szabad". Ezt akkor most jól elrontottam, gondolom majd le is leszek érte cseszve. :( köszönöm azért a biztatást. :)
2018. okt. 28. 13:35
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha ez így van, inkább keress egy másik dokit, akiben meg tudsz bízni. Ebben a szituációban talán az a legfontosabb, hogy legyen bizalom és "kémia" közted és a doki között. Ha még az sincs meg, az a stressz biztos, hogy kihat a fogantatásra.

Egyébként csak uh követéses closty kúrát csináltok vagy inszemináció?

2018. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Időzített együttlét lett volna, amikor ő mondja meg a mikort. Csak hát lemaradt róla, amin ő is meglepődött. Uh szerencse, hogy önszorgalomból voltunk együtt pont előtte, így nem ment kárba a sok szuri meg az egész hónap.

De ha új dokit keresek, akkor nem kell mindent elölről kezdeni? A vizsgálatok, stb?

2018. okt. 28. 16:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondolom ezek a papírok megvannak. Én ezzel keresnék egy új dokit. Meddőségi központba jársz vagy sima nőgyógyász?
2018. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Meddőségi központ...
2018. okt. 28. 16:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem melyik?

Nekünk direkt mondta a doki, hogy ne pazaroljuk az időt időzített együttlétre, hanem egyből inszem - ott legalább a katonák minőségét is tudják javítani.

2018. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!