Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék tampont hasznalni...

Szeretnék tampont hasznalni de felek?

Figyelt kérdés

A betet folyton kidorzsoli a fenekemet viszont felek a tampontol mert azt olvastam faj. Es azt sem tudom hogyan kell felhelyezni

Mit csinaljak? Mar nagyon sokfele betetet kiprobaltam de egyik sem volt jo


2018. nov. 3. 22:39
 1/5 anonim válasza:
Kis méretű tampont válassz először. Csak addig fáj míg nincs jó helyen. Addig kell "nyomni" amíg még érzed,fáj.Nyugi nem fog eltűnni benned és nem is kell annyira sokáig feltenni. Csak ahova fel kell tenni ott nincs annyi "érzékelő" vagy mi.
2018. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom!😊
2018. nov. 3. 23:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél ob mini silk touch borítású tampont. Van a dobozában egy tájékoztató, azt olvasd el.
2018. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a fajta fájdalmat sosem éreztem. Addig megy fel még a mutató ujjam felér.
2018. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom szűz vagy, a legtöbben minden gond nélkül tudják úgy is használni. Általában nem fáj, először lehet kicsit kellemetlen.

Nézz videókat a neten, hogyan kell felhelyezni, ismerd meg a tested.

Ob pro comfort minit vegyél. A tájékoztatóját is olvasd el.

Akkor próbáld, amikor erős a vérzés, lazulj el, tapasztald ki, milyen póz a legjobb neked.

Ha elakad, nagyon fáj, akkor ne erőltesd, próbálkozz később. Szerintem a legfontosabb hogy ne görcsölj rá, mert ha befeszülsz, akkor tuti fájdalmas és nagy eséllyel sikertelen is lesz.

2018. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!