Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba lehet? Ha...

Ez hüvelygomba lehet? Ha igen, otthoni praktika ami jó rá van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már 2 napja égő viszkető és fájó érzésem van a hüvelyemnél. Eddig soha nem volt ilyen. Nemi életet nem élek. Interneten utánaolvasgattam, és azt írták , hogy antibiotikum szedése miatt is kialakulhat (most volt tüdőgyulladásom, és több féle antibiotikumot is kellet szedjek). Itthon senkinek nem merek szolni, ezért ha tényleg hüvelygomba, valami otthoni praktikát tudnátok ajánlani? Orvoshoz tényleg nem merek elmenni. Főleg nem nőgyógyászhoz (ha itthon szólnék anyumnak, a tesóim ezzel piszkálnának és nevetnének rajtam, ezért is nem akarom) :/

17/l


2018. nov. 29. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az otthoni praktikákat én nem javasolnám. Vegyél erőt magadon és szólj valakinek, a saját érdekedben.
2018. nov. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szólnod senkinek. Elmehetsz egyedül nőgyógyászhoz. "Házi praktikával" nem érdemes próbálkozni, baj lehet belőle.
2018. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem 15 évesen volt az úszástól. Szóltam anyának, aki nagyon diszkréten kezelte a család többi tagja előtt. Vettünk krémet és utána jobb lett. Kicsit felnőttebben kell ezekhez a dolgokhoz hozzá állni, mert az egészségedről van szó. Gyanítom anyuddal is előfordúlhatott már, szóval ő is megértő és segítőkész lesz.
2018. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Patika.


Ott kérj hüvelykúpot.


Ha nem hat, akkor egyedül is elmehetsz méhészetre.


Egy kan.

2018. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én fiú vagyok, de nekem is volt gombás fertőzés intim terület mellett. Először én is titkoltam, nem foglalkoztam vele de végül beláttam hogy kibírhatatlan, megmutattam orvosnak, és kiderült tényleg az, adott rá krémet is. Merd elmondani, ne titkolj ilyet. Egyébként a tünetek nagyon gombás fertőzésre utalnak. Talán ha nemrég borotválkoztál ott lent, az is viszkethet meg hasonlók. Otthoni praktika rá a krémek. De meg kell győződni róla hogy az. Nem kell csak anyudnak mondani, elvisz orvoshoz. Neked úgy sincs mit szégyelned ott lent.
2018. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Canesten combi, vagy combi uno. De ha nem segít, akkor muszáj lesz nőgyógyászat felkeresned! (Egyedül is mehetsz, ha a családod nem a megértő típus.)

Ilyen home made dolgokat ne próbálj ki!

Én először kolesz szobában szedtem össze. Kedves szobatárs se nem kezelte, se nem szólt nekünk. Körbe fertőzött mindenkit... :/

2018. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!