Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik fajta a legjobb hüvelyg...

Melyik fajta a legjobb hüvelygombára?

Figyelt kérdés

Grapefruit mag kivonatot szeretnék venni. Havonta látogatom a nőgyógyászt, fél éve nem tudja elmulasztani a hüvelygombát. Menstruáxió után visszatérő túrós folyás,viszketés. Szerintem már a világ összes létező gyógyszerét/kúpját kipróbálta rajtam.

Valahogy elegem lett..

Ma ismét visszatért és szeretnék grapefruit mag kivonattal kísérletezni..hátha

Melyik a legjobb minőségű/lehtöbb hatóanyagot tartalmazó?

Egy szóval,ami megmenthet..az ár nem lényleges,a fizetésemet odaadnám ha valami végre meg tudna ettől szabadítani..

Gyógyszertárban kapható vagy bioboltban kapható a jó?

Márkát tudnátok írni?

Köszi

25N



2018. nov. 29. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
párodat is kezelték?
2018. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nincs párom már 2 éve
2018. nov. 29. 23:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Tenyésztést csinált, vagy hasraütésre adja a gyógyszert?
2018. nov. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csinált . Sajnis semmi nem hat...

Tudod esetleg a kérdésemre a választ?

2018. nov. 29. 23:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A legjobb minőségű a Grape Vital márkájú, én ezt ajánlom. Bioboltokban és webáruházakban is van. Együtt érzek veled. Több évig szenvedtem viszketéstől, folyástól... Állandóan minden bajom volt 17 éves koromtól kb. 22 éves koromig. Szerintem 2-300 ezret ráköltöttem. Most 25 vagyok. Hogy végül mitől lettem jól, azt nem tudom. Már csak nagyon ritkán van panaszom, szerencsére szinte soha. Engem lelkileg is nagyon megviselt, főleg, hogy a fiatal éveim mentek rá. Azt hittem soha nem fog elmúlni, de a saját példámat tudom csak felhozni. Van kiút.

2018. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Örülök,hogy jobban vagy!

Végül megrendeltem a biocom nevűt,erről olvastam a legjobbakat. 9e ft volt,de már tényleg nem érdekel engem sem ,csak gyógyítson meg.

2018. nov. 29. 23:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Diétát nem javasolt a doki?
2018. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem.

Azonban mára arcüreggyulladások lett és tinnatot kaptam...

Na ez hiányzott még a gombámnak...:(

2018. dec. 1. 11:55
 9/10 A kérdező kommentje:
*zinnatot
2018. dec. 1. 11:55
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló vagyok. Én fél évig diétáztam is, de végül nem attól múlt el, hanem időben sokkal később. Viszont ha van rá lehetőséged, érdemes lenne kipróbálni. Antibiotikum mellé szedj probiotikumot. Nekem még segített az intim gyantázás is. Gondolom így a szőrben nem telepedhetett meg semmi + a dm-es saját márkás parfüm és színezék mentes intim lemosó
2018. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!