Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló felemás mell...

Fogamzásgátló felemás mell probléma esetén?

Figyelt kérdés
17 lettem, a melleim meglehetősen különböznek. Anyukám azt mondta neki is sok ideig ilyen volt. Nagyon nyugtalanít, rendesen elvesztem minden önbizalmam miatta. Tudom hogy lesz majd aki szeret így is, és akinek baja van ezzel, azzal az emberrel nem kell foglalkozni. Nagyon remélem változni fog. Segíthetne ezen a fogamzásgátló? Változik még? Valami tipp

2018. nov. 30. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Erre fogamzásgátló?

Jó, hogy nem injekciózol be magadnak étolajat.

2018. nov. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom anyukádnak sem maradt ilyen.

Akkor neked sem fog, majd kamaszkorod után amikor lecsillapodnak a hormonjaid rendeződni fog ez is.

2018. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy változik. A mell 22 éves korig nő. El ne kezdj erre fogamzásgátlót szedni...
2018. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mai fogamzásgátlókban alig van hormon. Többnyire semmilyen mellékhatásuk nincs. Nem csinálna semmit a melleddel.

Plusz a gondolat is hülyeség, egy gyógyszer nem tud szelektíven formázni egy testrészt. Ha befolyásolná a melleidet akkor mindkettővel tenné.

2018. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!