Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás után megmaradó...

Felfázás után megmaradó vizelési inger?

Figyelt kérdés
Fel voltam fázva kb 1,5 hónapja. Szedtem antibiotikumot és 14 napos betadine kúrát is végig kellett csinálnom. A csípő, égető érzés már az első szem antibiotikum után elmúlt,(természetesen végigszedtem a dobozzal), de megmaradt egy állandósult vizelési inger. Szedek tőzegáfonyát is de kb semmit nem ér. Valakinek volt már hasonló? Mitől múlt el?

2018. dec. 10. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez volt velem tavaly. Elmentem nogyogyaszhoz aki azt mondta meg mindig fel vagyok fazva es irt rs egy erossebb gyogyszert, attol elmult. Voltal dokinal?
2018. dec. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ma megyek vizelet tenyésztés eredményéért. Kíváncsi leszek.... Nagyon ki vagyok már idegileg, épp, hogy csak kipisilem magam, máris azt érzem, hogy megint kell. De nem fáj, nem csíp...
2018. dec. 10. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok én is, a vizelettenyésztésem negatív lett, az antibiotikumok csak enyhítették a problémát, de nem szűnt meg.

Neked azóta valami fejlemény, segített valami?

2019. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!