Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzésre Sumetrolim?

Hüvelyi fertőzésre Sumetrolim?

Figyelt kérdés
Fel vagyok fázva, plusz egy kis fertőzésem is van (itritalt érzésem van a huvelyemben) erre jo a sunetrolim, amit a felfazasra kaptam, vagy külön kell kezelni? Köszönöm
2018. dec. 20. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a betegtájékoztatóját, hogy milyen jellegű fertőzésekre írják, lehet, hogy erre is jó. De mivel a felfázás miatt úgyis kell szedned, ki fog derülni.
2018. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia én is fel voltam fázva volt otthon sumetrolim így beszedtem de nem lettem jobban el kellett mennem urológushoz ott mondtam hogy sumetrolimot szedtem és azt mondták kb 10 éve nem használják az urológiaban. És felírt egy erős antibiotikumot. Lactofeel hüvelygél tudom neked ajánlani hüvelyi fertőzésre.
2018. dec. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!