Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hirtelen abbahagyom a...

Ha hirtelen abbahagyom a fogamzásgátló szedését, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy nem találom sehol, ilyen még nem történt velem soha.. de egyébként is abba szerettem volna hagyni a szedését, mivel csak a nemi élet miatt kezdtem el szedni, semmi másért, de megcsalt a barátom szóval innentől kezdve felesleges kidobni rá annyi pénzt, ha nem is élek nemi életet.. Viszont nyilván nem így terveztem, hogy hirtelen abbahagyom, de most így alakult. Kérdésem, hogy ebből lesz-e bármi problémám, és hogy ezek után később elkezdhetek újra szedni, ha szükségem lesz rá..?

2018. dec. 22. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
A levelet szedd végig, közben ne hagyd abba. Azt meg már megvetted, így is úgy is kiadtad rá a pénzt.
2018. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy nem tudom végigszedni a levelet, mivel nem találom. Már több mint 1 órája keresem de nincs a helyén sem, ahol tegnap hagytam, és máshol sem. Úgyhogy ez így esélytelen.:/
2018. dec. 22. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Megvonásos vérzés fog jelentkezni pár nap után. Más bajod nem lesz.
2018. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!