Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami komolyabb gyulladás...

Valami komolyabb gyulladás lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
Szeptember 22.-én hagytam abba a fogamzásgátló tablettát,majd rendre 30-án meg is jött a havi ezt követően elkezdtem lady ciklus teát inni,mert azt hallottam az beállítja a ciklust.(mivel 2 éve is abbahagytam a tabit féltem ettől,mert 3 hónapig nem menstruáltam,amire természetesen a nőgyógyász vállat vont,hogy nem probléma és felírt egy másik tabit,hogy ezt szedjem,én naívan be is szedtem). Tehát az első alkalommal lady ciklus tea után és cickafark tea után meg is érkezett a havim,viszont 40 napra,most viszont ott tartok,hogy ugyanúgy teáztam,de még se jött meg a havim és már a 46.napon vagyok,erős derékfájással,ami főleg keresztcsontba sugárzik és főként ülés után nagyon nehézkes a felállás. Ezt a tünetet tapasztaltam az elsőnél is,de akkor sokkal enyhébb volt. Most viszont néha a sírás kerülget,annyira élesen fáj,viszont elől alhasi fájdalmat egyáltalán nem érzek,vagy nagyon minimálisan. Szerintetek mi lehet a probléma? Dokihoz legközelebb csak márciusban tudok menni sajnos.

2018. dec. 21. 14:18
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy amikor még tabit szedtem voltam nőgyógyásznál és ASC-US-t allapitott meg a doki, így hpv kenetet végzett következő alkalommal, ami negatív lett, viszont elvileg ezzel az eredménnyel gyulladás gyanú is lehetséges. De a dokinő erről nem mondott semmit. Méhszájsebem is van, ha esetleg ez fontos lenne. Valamint néha fájdalmas a párommal az együttlét.
2018. dec. 21. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!