Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstrácio a baratomnal?

Menstrácio a baratomnal?

Figyelt kérdés

a helyzet az hogy 3 napja kesik,pedig sose szokott, terhes nem lehetek, mert a baratom 250 kmre lakik, legutobb 5 hete lattam, penteken megyek hozza es azt hittem addigra vege lesz a menzesznek, de meg se jon..pedig tornazok, tea, furdo..meg bort is ittam:(

Igy nala jon majd meg valoszinu

azt tudni kell hogy nagyon erosek a gorcseim es faj, egesz nap fetrengek es sirok. a sok verveszteseg miatt lettem verszegeny,szedek ra gyogyszert

aggodok hogy majd baratomnal mindent osszeverzek vagy a menzesz miatti agressziom miatt veszekednenk..

szex nelkul meg kibirom..eddig is kibirtam.


Valaki adna tanacsot hogy lehetne a menzesz 'idegen' helyen tulelheto?

koszonom, aki elolvasta


19/L


2018. dec. 24. 23:55
 1/7 A kérdező kommentje:
elirtam, Menstruacio. bocsanat,siettem.
2018. dec. 24. 23:56
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem maradnék ott, illetve ha már érzem, hogy megjön, akkor el sem mennék. Ha szeret megérti, ha nem akkor meg nem. Ennyi.
2018. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért véreznél össze mindent? Max a lepedőt, azt meg kilehet mosni. A barátod meg valószínűleg tudja, hogy minden nő vérzik és hogy lehetnek balesetek. Szólsz neki, hogy megvan és remélhetőleg figyelmesebb és türelmesebb lesz veled. Nem értem, hogy ez miért téma.
2018. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, o is hogy minden rendben lesz de megis felek.

itthon mindig megyek ejjel hanyni..ott ez nehez lenne

2018. dec. 25. 00:46
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

- menstruációs kehely

- tampon ÉS mellette betét

- gyógyszer a görcsre és a hányásra

- felnőtt pelenka


Ezt még pasiként is tudom.

2018. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
majd valamit kitalalok..:/
2018. dec. 25. 00:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán mennék. Tennék magam alá egy plédet az ágyon, amit nem sajnálok. Ha megjött, akkor normál tampon éjszakái betéttel, 2 szoros bugyival, fekete szoros nadrággal tökéletes lesz. Vinnék görcsoldót.
2018. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!