Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátomnál nincs szemetes a...

A barátomnál nincs szemetes a wc-ben. Pár nap mulva meg fog jönni. Én nem akarok mindenki előtt betéttel járkálni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Miért kéne?


Becsomagolod, a markodba teszed és elviszed a kukáig.

Nálunk sincs szemetes a fürdőben, tök felesleges, mikor a konyhai kukát kétnaponta ürítjük.

2018. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Vidd be magaddal a táskádat, tegyél bele előzöleg egy nejlonzacskót és tedd abba. Aztán majd kidobod,ha van rá lehetőséged. De nincs ezen semmi szégyellnivaló. :)
2018. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a legjobb barátnőméknél nem volt kuka a wc-ben. Pedig 3-an laktak nők abban a házban és mindig a konyhába hordták ki a betétet, törlőkendőt. Hát mit ne mondjak, néztem egyet amikor először voltam náluk. Gusztustalan az egész. Igénytelenség a köbön.
2018. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Wc papírba becsomagolva vidd ki a markodba vagy a zsebedbe. Aztán ha alkalom van rá, akkor kidobod. Vagy rakj egy neszeszert a táskádba erre a célra, aztán otthon kidobod.
2018. jún. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exem családjánál sem volt szemetes a WC-ben. 4 évig voltunk együtt, minden második hétvégén náluk aludtam 1-2 éjszakát. Mégse okozott problémát a betét vagy a tampon szemetesbe helyezése. Becsomagoltam WC papírba, vagy a következő betét tasakjába, és abban dobtam ki. De volt olyan is, hogy nejlonzacskót vittem magammal, vagy a 10-es csomag zsepi megüresedett zacskójába tettem. Senki soha nem mondott rá semmit.
2018. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Miért, mi lesz akkor, ha kidobod?! Nyilván ne lobogtasd azt a betétet, de szerintem rejtegetni sem kell. Ad egy, a pasid így is-úgyis tudja, h ha megjött. A másik meg, h ez egy természetes dolog a nőknél, aki emiatt úgy viszonyul hozzád, h emiatt kellemetlenül éreznéd magad az nem túl nyerő, és érdemes lehet elgondolkozni a továbbiakon. Ha meg csak magad miatt tartod cikinek, akkor jobban jársz, ha elkezdesz vele megbarátkozni, hisz jópár éven keresztül végig kisér majd, és ha rosszul reagálod le, sokkal rosszabbul éled majd meg azokat a napokat, mintha lazán, természetesnek kezelnéd! Kezdhetnéd is ezzel az első lépést, h nem zavartatod magad egy betét kidobása miatt! ☺
2018. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

3-as, az jobb, hogy hetekig ott áll a véres ez-az a fürdőszobai kukában, mert nem viszik ki?!


Tudod te milyen undorító szaga van, főleg nyáron? Pfuj.


Konyhai kuka 100% zárt, és minden második nap úgyis kiviszem a nagykukába.

2018. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
vegyel szemetest
dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!