Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nem szoktatok irigyked...

Lányok! Nem szoktatok irigykedni a férfiakra, hogy nekik mennyivel egyszerűbb pisilni valahol?

Figyelt kérdés
Én szoktam. Nem is tudják milyen rossz, hogy mindenhol be kell menni egy koszos WC fülkébe és egy koszos WC fölé guggolni úgy, hogy minden cuccom a padlóra kell tennem. Ha a szabadban kell, ugyanilyen körülményes és minden látszik. Nekik pedig olyan egyszerű dolguk van, hogy egy kézzel is meg tudják oldani, nyugodtan állva és még közben is alig látszik valami. Megtörölniük sem kell magukat utána, ami még extra előny.
2018. dec. 26. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Kb 5 éves korom óta nem foglalkoztat ez a problémakör.
2018. dec. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Sose érdekelt, hogy ki hogy pisil, veled ellentétben nem ezen pörög az agyam, van jobb dolgom is. Ha valaha irigykedtem is a fiúkra, óvodás koromban kinőttem, mint minden normális ember. Arról pedig, hogy annyi eszed van, hogy a koszos földre teszed a cuccaid, mi nem tehetünk. És csak megsúgom, az igényesebb férfi meg is törli magát.
2018. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom miért ilyen karótnyelt az előző kettő válaszoló. Én szoktam..

Miért, második hova tegye a cuccát ha nincs fogas??

Főleg rossz ha a föld szutykos, a zár nem jó, nagy kabátot nem tudod levenni mert nincs fogas, így tartanod kell felhuzva az egyik kezeddel, a másikon log a taskad, és fogod a kilincset h ne nyissanak rád, közbe koncentrálj a pisilesre, aztán valahogy töröld ki ezek után és közben imadkozz hogy véletlen se erj semmihez és ne akarjon rad nyitni senki :) Igen a férfiaknak rohadtul egyszerűbb.

2018. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Dehogynem szoktam... Főleg amikor nagyon kell valahol (ahol mondjuk még koszos nyilvános wc sincs 2-300 Ft-ért) és azt lesem, hogy ne lásson senki, az aljnövényzet ne legyen 2 méter, a barátom meg cseszeget hogy ő már ilyenkor rég végzett volna és hogy csináljam már. :/
2018. dec. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2018. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

12:18 : A férfiak nem is szokták megtörölni utána...

12:34 : Igen, főleg amikor össze vissza fröcsköl is közben.

2018. dec. 26. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél olyan pisilőtölcsért és problem solved ;)
2018. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
De nagy gondjaid vannak kérdező, irigyellek, komolyan. Miért nem kéred meg valamelyik barinődet, hogy fogja meg a kabátodat/táskádat, amíg pisilsz? Máskor mindig mindenhova együtt mennek a lányok, wc-re is általában kettesével hármasával járnak...
2018. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Dehogynem :D főleg amikor a női wc előtt 200-an állnak sorba, a pasik meg csak jönnek és mennek.

Buszos kiránduláson voltam. A 20-30 perces szüneteket végig sorban állással töltöttem, míg kedves férfi barátaim, pisiltek, vettek egy kávét, elszívtak egy cigit és ültek 10 percet a buszon az indulásra várva.

Bár azt undorítónak tartom, hogy nem törlik meg, nem vonzó a foltos alsógatya.


ui: Az ember nem mindenhová megy baráti kísérettel.

2018. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Ne általánosítsatok, én férfiként például megtörlöm pisilés után, mert nem szeretem ha bepiszkolódik az alsógatyám.

Kedves kérdező, vegyél pisilőtölcsért, vagy bármilyen tölcsért amit odatarthatsz.

Terpeszbe állsz, odateszed a tölcsért és pisilsz, nem kell aggódnod a guggolás meg egyéb kellemetlenségek miatt.

2018. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!