Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves fiú vagyok 53kiló...

15 éves fiú vagyok 53kiló tudom sovány vagyok, ezért el szeretnék kezdeni'tömeg növelni'hogy táplálkozzak? Lehetőleg egyszerűbb étrendet mondjatok ami van is itthon ne ilyen bio dolgokat xD és hogyan kezdjem az edzést? Mit csináljak egy nap?

Figyelt kérdés
Kérlek ne basztassatok..
2018. jan. 13. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyenlőre te ne ezen filózzál .Bár nem tudom a tömeg növelést mire érted .Ilyet azok szoktak kérdezni,akik valamilyen erősitő edzésre járnak .Mindent egyél meg,amit csak otthon elkészitenk .Kamasz korban a szervezet még nem a súly gyarapodásra figyel a szervezet,Még a kövérek is leadnak inkább.Ha annyi időt fordítasz mozgásra,mint az okos telóra,vagy szám.gépre,már eredményes leszel .
2018. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülj amíg sovány vagy.
2018. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!