Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ajánlanátok valami egyszerűbb...

Ajánlanátok valami egyszerűbb diétát fiataloknak?

Figyelt kérdés

Egy kicsit részletesebben:

Nem vagyok kövér, de kezdem rosszul érezni magam a bőrömben. Az biztos, hogy értelmetlen, buta koplalásba nem szeretnék belekezdeni. 13 éves lány vagyok, 148 cm és 47,2 kg. Csak a hasamon van felesleg, viszont nekem az már kellemetlen. Plusz, hogy tavasztól majd lovagolni járok amíg az időjárás engedi télig. Sajnos jópár hónapig csak a testnevelés órákon mozgok hetente körülbelül négyszer. Random oldalakból sem szerettem volna informálódni, inkább tapasztalatok, bevált ötletek alapján kezdenék neki.


2018. márc. 22. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Etkezz rendszeresen 3x vagy tobbszor ahogy kenyelmes, keruld a gyors felszivodasu szenhidratokat, igyal eleget, sportolj, legyel turelmes, ne vidd tulzasba.
2018. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Napi 5x enni

Reggeli joghurt alma,tojas, sajt pl.

Ebed csirke zoldseg

Uzsi banán keksz muzli

Vacsi tojás teljeskiorlesu kenyer zoldseg sajt


De ez csak egy átlagos etrend..persze ne egyszerre edd ezeket,hanem valtogasd. De neten van fent csomo.

Mozogj is

2018. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerüld a cukros ételeket és italokat. És többszörnegyél keveset. Sok zöldség, barna rízs, teljes kiőrlésű termekek a fehér lisz helyett, sovány húsok és tejtermékek. Ennyi. Ne éhezzz soha!
2018. márc. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!