Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet ilyenkor tenni...

Mit lehet ilyenkor tenni tényleg egyszerűbb egy ugrással el dobni az egészet vagy meg várni hogy a szervezetem mondja fel a szolgálatot vagy nem tudom mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok el vesztettem a barátnőmet a saját hibámból és azóta nem tudok  normálisan aludni enni sincs kedvem síró görcsök jönnek rám és egyik pillanatról a másikra a hangulatom teljes mértékben meg változik sokszor el gondolkodom azon is hogy nem e lenne ennek könnyebb megoldása végül az érdekelne hogy ezekre a tünetekre nincs e valamit nem venykoteles gyógyszer? Rá szántam. Magam hogy orvoshoz forduljak vele mert  nem akarom öt el veszíteni de olyan rossz nélküle hogy megmagyarázhatatlan de így nem érzem hogy haladnek előre hiába akarok mert sokszor elő fordul hogy csak nézek ki a fejemből vagy hogy dolgokat el felejtek egyik percről a másikra hogy miért is indultam miért is vagyok mondjuk a fürdőbe ilyen dolgok  vagy van valami csoport vagy valami ahol ezekről lehet beszélni vagy nem tudom annyira kilátástalan a helyzet előfordul az is hogy nem látom értelmét az életemnek és arra jutok könnyebb lenne megszakítani az egészet csak gyengének érzem magam ahhoz hogy még tegyem küzdeni szeretnék érte és próbálok is de olyan nehezek így a napok hogy ő nincs itt mellettem és nem mondja minden nap ha nem is szavakkal de tettekkel hogy itt vagyok és minden rendben lesz

2018. ápr. 16. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust.
2018. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szedj Omega3 kapszulát és B-vitamin komplexet. Plusz ha gondolod, akkor valamilyen gyógynövényes tablettát is, ezek is recept nélkül kaphatók (pl. Nervenpflege, Sedacur, Valeriana).


Kezdj el sportolni valamit, legalább hetente háromszor; vagy legalább sétálj napi fél órát. És legyél minél többet a friss levegőn.


Mélyülj el a hobbijaidban, ha vannak; ha nincsenek, akkor keress valamit, ami érdekel.


Járj társaságba, ha van olyan társaság, amelyben ki tudsz zökkenni a folyamatos rágódásból, és nincsenek rossz hatással rád az emberek.


Ha MINDEZEKET megteszed, és pár hét után sem érzed magad jobban esetleg, akkor keress fel egy pszichológust. De idővel mindig jobb szokott lenni, csak túl kell esni a gyászfolyamat egyes állomásain. (Tudom, hogy "csak" elhagyott, de a pszichológiában ezt "tárgyvesztésnek" hívják, és fel kell dolgoznod. Ha gondolod, olvass utána, sok hasznos tanácsot találhatsz a neten.)

2018. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!