Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A lányoknak hogy elég 1 db...

A lányoknak hogy elég 1 db papírzsebkendő, mikor pisilni mennek?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok, de én legalább 4-et szoktam vinni, amit széthajtogatva, egymásra rakva használok. 1 db-bal nem tudnék mit kezdeni, mert ha nem hajtom szét, rácsöppenne a pisi a kezemre, széthajtva meg túl vékony, úgy meg átüt a nedvesség, és könnyen elszakad.

2018. dec. 28. 12:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked szétvisz a vizeleted ha az egész alfeled pisis lesz? Általában sugárban pisilünk, nekem sem kell egynél több zsepi.
2018. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég kis bénácska vagy ha nem elég neked 1-2 zsepi összehajtva. Hogy a fenébe cseppen a kezedre? Nem értem. Nekem is elég egy és azt félbe meg még egyszer félbe hajtom és nem ázik át nem lesz pisis a kezem és képzeld rá se csöppen.
2018. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem lesz pisis mindenem. Sugárban jön, nem fröcsköl. Egyetlen kocka wc papír nekem elég.

De nagyon megijedtem a kérdést olvasva, hogy rosszul csinálom. 😅

2018. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is elég egy darab zsepi a pisiléshez. De marha nagy problémád van (legalábbis te szerinted), ha pisis lesz a kezed, akkor talán megmosod, nem? Alapból is illik kezet mosni minden egyes wc használat után.
2018. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
amit a t öbbiek megpróbáltak ki karikírozni hogy lehet fura a pisilési technikád, nem mindig lesz mindened pisis, amúgy is kezet kell mosni pisilés után
2018. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Most kipróbáltam pedig, úgymond "normálisan" 1 db wc papírral megtörölni, de pisis lettem. Wc papírt én úgy használom, hogy minimum 3x körbetekerem a kezem körül, és kissé el is csúsztatom, hogy minél szélesebb és vastagabb legyen.

Nekem igen, szétfolyik ott, főleg a dolog elején meg a végén, mikor még nem olyan erős a sugár. Onnan csöppen le, amíg középen törlöm a kis mini papírral.

Szóval akármennyire is gáz vagyok, nekem nem megy ez így "normáisan". :D

2018. dec. 28. 17:02
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nem mindegy? Törlöd úgy ahogy eddig oszt jó napot
2018. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát, pedig ha sugárban pisilsz akkor nem folyik szét. :D És akkor elég egy kis cafat zsepi is. (Ha csak egy darab zsepitek van és azt több felé kell osztani... xd) De ha neked nem elég akkor tényleg csináld úgy ahogy eddig.
2018. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
beretválod a csúnyád nem szőr miatt marad vizes?
2018. dec. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
31%
Hááát én simán elnyalnálak közben és akkor nem lenne pisis a kezed :-)
2018. dec. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!