Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Zewa nedves toalett papírral...

A Zewa nedves toalett papírral (a 42 db-os szett) mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Előre is bocs a kissé röhejes témáért. Vettem egy 16 db-os WC papír csomagot, és ilyet adtak hozzá, de nem tudom, mire jó. Mármint gondolom, fenék kitörlésre ugyanúgy, csak ez nedves. Másra nem lehet használni? Nincs kisbaba a családban, akinek érzékeny lenne vagy ilyesmi, hogy pelenkacserénél nedves törlővel kell tisztítani, én meg nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Normál WC papírnak se jó, mert csak elkeni.

2017. okt. 9. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Most komolyan nem tudod kitalálni? Arra való, hogy a rendes wc papír használata után tisztára töröld vele a feneked.

Szerintem ez elég alap dolog, ha valakinek nincs bidéje, és nem zuhanyzik minden egyes nagyvécézés után.

2017. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Sok minden másra is jó, pl letörölni az asztalt/padot nyilvános helyen, helyettesítheti a kézmosást is valamennyire, illetve én néha azzal csinálok villámtakarítást: feltörlöm a széleket, sarkokat, egyéb helyeket, ahol megül a por/hajszál. Múanyag dolgokról, pl tv, port letörölni, illetve a bőrcipőimet is azzal törlöm le, ha reggel nincs idő átkenni és nagyon redvásak.

Naoközben hónaljtörlésre is jó, ha nagy a szükség..

2017. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Ja és SOSE DOBD A WC-be! eldugulhat tőle, mert nem bomlik le egyhamar..
2017. okt. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Na most a nedves toalett kendőt pont hogy lehet wc-be dobni, mert szétázik, pont ugyanúgy, mint a rendes wc papír. A babáknak való popsitörlőt nem szabad a wc-be dobni. Ahogy az intim törlőkendőket sem. De mindegyiknek rá van írva a csomagolására, hogy bele lehet-e dobni vagy sem.
2017. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem otthon szarsz, és nem tudsz mosakodni, kitörölheted vele a segged. Mondjuk röhögök azon a válaszolón is, aki enélkül képtelen élni. Be lehet vizezni a vécépapírt is, nem kell mindenféle szar kemikáliával mérgezni magad nonstop, mert pont úgy elhülyülsz tőle, mint a kedves válaszoló.
2017. okt. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hű igen a mérgező toalett kendő... Az ám a veszélyes fegyver.

Nem vizezgetek wc papírt, mert gusztustalan, szanaszét mállana miközben törölgetem magam. Nagyon jól bevált nekem a mérgező toalett kendő már hosszú ideje, ha ettől vagyok hülye, ám legyen, inkább vagyok hülye, mint sz.ros seggű :)

2017. okt. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Látom összegyűlt a krém :D

Komolyan mondom visítok a kérdésen meg a válaszokon :D

Egyik okosabb, mint a másik.

2017. okt. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

ha normálisan táplálkozol, nem vagy beteg sem, és még valamennyit mozogsz is, akkor a szarod csak kicsusszan. alig kell törölni

ha a kínai meg mekis kaja miatt rendszeresen gépi csokifagyit csóválsz ki a seggedből, akkor tényleg rá vagy szorulva a nedves kendőre :)

2017. okt. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vadkempingnél, túrázásnál, horgászatnál stb.. hasznos dolog lehet.
2017. okt. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as, hű de birom az ilyen egészségharcos, nagyon sportos ámde messziről bűzlő embereket. Sajnos a fenék és a végtermék jellegéből fakadóan bizony az utóbbi összekeni az előbbit, az állagától függő mértékben. Igen, az egészséges egybekaka is. Próbáld ki egyszer a poén kedvéért, amikor a sima wc papíron már nem látszik semmi, töröld át azzal az ördögi toalett kendővel, és utána gyönyörködj a látványban. Bizony ami rajta lesz, az addig a fenekeden maradt nem túl kellemes szagokat árasztva. Bocs ha túl szókimondó voltam :)
2017. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!